Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hasznos dolog...

Szerintetek hasznos dolog baba/gyerek mellé egy szárítógép?

Figyelt kérdés
Novemberi babánk lesz, már nagyban mosok, vasalok, pakolok. Megmondom őszintén utálok vasalni, pedig havi 1x muszáj, hiába veszem le minimumra a csavarást, néhány póló, ing totál gyűrödt, olyan idegesítő..Már mosógépszerelőt is hívtam, mutattam neki hogy szedem ki a pólókat a gépből,de azt mondta tökéletesen megy a mosógépem, semmi baja. Ha kevesebbet rakok bele sem segít,muszáj vasalnom. Most hogy jön a baba ugye mindent vasalok neki az utolsó kis zokniig. Nagyon sokan dicsérik a szárítógépet, télen pláne jól jönne (panel). Állítólag a gőz miatt vasalni sem kell a ruhákat, ez igaz? Kicsit félek tőle, nemhogy csalódom, kb 180 ezerig gondoltam venni, azok már szerintem jók. Mosogatógépem Bosch és imádom, pedig nem hittem el milyen jó dolog lehet. Kolléganőm szerint a szárítógép is ilyen csoda masina, amit ha teheti az ember vegyen meg. Akinek van otthon mondjon valamit a témáról, köszi!
2020. szept. 24. 16:25
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

3-as de jó, hogy írtál, köszi! Ingünk nincs sok, így totál boldog lennék ha a sima pólókat, ágyneműt nem kéne vasalni :) Azt hallottam elég meleget csinál a gép, ha működésben van. Ez igaz? Mégis mennyire meleget? Kb mennyit csap hozzá a villanyszámlához? Milyen besorolásúd van, hány A + os? Bocsi, ha faggatlak :)

4-es: sztem ez totál egyéni dolog...én úgy érzem jól magam, ha a babának kivasalom a cuccait. Hisz nem mindent lehet magas hőfokon mosni, szerintem így higiénikusabb. A mi cuccainkhoz szoktam adni sanytolt, pláne a járvány idején tartom ezt fontosnak, de nem vagyunk egyformák :)

2020. szept. 24. 16:46
 12/33 anonim ***** válasza:
82%

3-as vagyok, szerintem sima A+-os a gép, nem magasabb a villanyszámlám, sőt most küldtek minuszos csekket, kicsit sem dobta meg mióta meg van.

Meleget se csinál nálunk, sőt én fűtök be neki, mert a fedett erkélyen van és télen hideg van, így vettem neki egy elektromos radiátort.. jah igen, ennyire szeretem :D

2020. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%
Évek óta szárítógépről álmodom, de kicsi volt a lakásunk, nem volt neki hely. Most végre költöztünk nagy házba, már nézegetem, milyet vegyek. Gyűlölök teregetni, és még jobban utálom kerülgetni a szárítókat a házban. Van hely ugyan most már, de akkor is nagyon idegesít, télen pedig nem igazán van más választás. Szóval én mindenképp veszek, amúgy is olyan mennyiségű szennyesünk van, hogy 3 szárítót teregetek tele, és mire le tudom szedni így a téli hónapokban, megint összegyűlik annyi, hogy dől ki a szennyestartóból. Szóval én azért is veszem, hogy meggyorsítsam az egész mosási folyamatot, mert így nonstop állnak a szárítók...
2020. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van de nem a baba miatt vettem. Mivel gázkonvektor fűtésünk van nem száradtak a ruhák. Azért vettünk. Ilyenkor jó egyébként. 2 óra múlva hajthatom be a ruhákat.
2020. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
75%
Én még csak 17 vagyok, de azt tudom, hogy ha elköltözök, előbb lesz szárítógépem, mint mosogatógépem. Nagyon szeretem, több okból is. A ruhákat nem kell vasalnunk, még az ingeket sem, tiszták, illatosak, puhák. Arról nem is beszélve, hogy 3 óra alatt kimosom és meg is szárítom a ruhát, úgy, hogy már vehetem is fel. Nem kell 2 napot várnom, mire felvehetem őket.
2020. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam el a válaszokat, de nekünk óriási segítség a szárírógép. Hőkezeli a ruhákat, tehát nem kell vasalni, csak ha zavar hogy gyűrött. Az viszont az lesz, a szárítógép sokszor jobban meggyűri a ruhákat mint a mosógép, erre készülj fel. Én amúgy se akartam vasalni a babaruhákat, hiszen tisztának tiszta, játék közben úgyis összegyűri, a turbó anyák véleményére meg magasról tojok, szóval értelmét nen látom a vasalásnak. Azt az időt inkább a családomra szánom, vagy magamra.
2020. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%
Mi jelenleg a kisszobában teregetjük ki a ruhákat, de nemsokára családot szeretnénk, így mindenképpen beruházunk egy szárítógépre. Nem tudnánk hol máshol teregetni, de egyre jobban látom (olvasom) az előnyét.
2020. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen hasznos eszköz!Korábban az albinkban egy noname kombinált, nagyon hamar elromlott a szárító funkciója. A saját hazunkban úgy alakult hogy hely hiány miatt kombináltat kellett vennünk,sokat kutattunk mire rátaláltunk erre, nem találok kifogást a teljesítményen, szuper masina. Viszont tervben van egy bővítés hogy legyen külön mosokonyha,oda tuti veszünk egy külön szárító gépet,csak hogy párhuzamosan is tudjam őket használni.
2020. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem vettük észre hogy többet fogyasztana.

És nem gyűrődik semmi, egyedül az ingeket száritom vállfán,illetve ami a címke szerint nem szárithato

#18-as voltam

2020. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
És akiknek van ilyenük: mennyire hangos? Van olyan, mint egy centrifuga?
2020. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!