Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hasznos dolog...

Szerintetek hasznos dolog baba/gyerek mellé egy szárítógép?

Figyelt kérdés
Novemberi babánk lesz, már nagyban mosok, vasalok, pakolok. Megmondom őszintén utálok vasalni, pedig havi 1x muszáj, hiába veszem le minimumra a csavarást, néhány póló, ing totál gyűrödt, olyan idegesítő..Már mosógépszerelőt is hívtam, mutattam neki hogy szedem ki a pólókat a gépből,de azt mondta tökéletesen megy a mosógépem, semmi baja. Ha kevesebbet rakok bele sem segít,muszáj vasalnom. Most hogy jön a baba ugye mindent vasalok neki az utolsó kis zokniig. Nagyon sokan dicsérik a szárítógépet, télen pláne jól jönne (panel). Állítólag a gőz miatt vasalni sem kell a ruhákat, ez igaz? Kicsit félek tőle, nemhogy csalódom, kb 180 ezerig gondoltam venni, azok már szerintem jók. Mosogatógépem Bosch és imádom, pedig nem hittem el milyen jó dolog lehet. Kolléganőm szerint a szárítógép is ilyen csoda masina, amit ha teheti az ember vegyen meg. Akinek van otthon mondjon valamit a témáról, köszi!
2020. szept. 24. 16:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%
Hűűű...ilyen rosszat írtam, hogy 0%-os a válaszom? Nem semmi...valahogy jó lenne az adminoknak is jelenteni ezeket a divat lepontozókat 🤔🤔🤔
2020. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%
Én is 27% vagyok ne félj.
2020. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a hozzaszolasokat, nekem mind hasznos volt. En senkit nem pontoztam le, sajnalom, hogy egyesek itt elik ki ilyesfajta vagyaikat.. Egyre jobban hajlok en is afele, hogy vegyunk egyet. Nekunk sem ferne be a kicsi furdonkbe, sajnos. Viszont 1 helyre befer, na most kapaszkodjatok meg...megpedig a spajzba 🙊 At kene alakitanunk a fa polcrendszert, de ferjem asztalos es nincs akadalya, beferne, megnezte, azt mondta megoldhato..Ablakunk is van ott, tehat szelloztetheto, ha meleget csinal. Azert is kerdeztem. Szerintem elkezdek en is nezelodni, nekem egyik top markam a Bosch, de szetnezek :)
2020. szept. 24. 19:01
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kombinált van, nagyon szeretem. Két gépnek nem is lenne hely. Annyi, hogy nagyobb mennyiséget mos, mint amennyit szárít, így a mosás végeztével, kiszedem a felét, két adagban szárítom.


És amióta megvan, alig vasalok.

2020. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Derwer ***** válasza:
78%

A feleségem is a gyerek előtte kapta meg, el se tudja már képzelni az életet nélküle. (ahogy a robotporszívó is sokat segít)

Mióta megvan, kB sose vasal, az egész mosási procedúrát nagyon felgyorsítja.


Az is biztos hogy okosan kell választani, és a kombinált gépeknél sokkal többször marad gyűrött a cucc.

2020. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem eleve a mosógép is a spejzban van, ezen ne akadj meg... a régi lakásunkban csak a konyhában volt helye, a lakás közepén, utáltam, hogy egymás hangját nem hallottuk tőle, amikor centrizett... mikor beköltöztünk a házunkba, az első dolgom volt a lehető legeldugottabb helyre elsúvasztani... a spejzba :D A fürdő itt is pici, nem is férne be, de nem is akartam. Imádom, hogy nem hallom, ha megy :D
2020. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekünk is a spájzban van. Mi ezért tartunk ott csak vickeket vackokat n3 romoljon meg semmi.
2020. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Azta, akkor nem lennek egyedul :D meg van 8 het a baba erkezeseig, addig megvesszuk :)
2020. szept. 24. 21:30
 29/33 anonim ***** válasza:
20as igen rettenet hangos. Mi vettunk egyet de nem vált be pedig nagy álmom volt. Panelban lakunk nem tudjuk racsuknk az ajtót sajna. 2 óráig olyan mint a centrifuga maxon. Vissza is küldtük. Családi házban és messzi szobában ajtót racsukva viszont mesés lehet.
2020. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos igen. Nem kell kerülgetni a vizes ruhákat, a gyerek ha megtanul majd mászni nem húzgálja a ruhákat, nyáron a nap nem szívja ki a színét a feketéknek sem és nem csinál 70-80%-os páratartalmat.. Panelban lakunk mi is, a mosógépre tettük miután azt is lecseréltük, mert eredetileg a keskeny volt, arra nem raktuk rá nyilván. Bosch mindkettő, imádom.

Van amit ugyanúgy kell vasalni, pláne ha telepakolod a gépet. De könnyebb vasalni is utána, nem kell a szárítókötél nyomát is vasalgatni. Hőszivattyús szárítógépünk van, nem tett tönkre semmit. És sokszor ha azonnal összehajtom, akkor megúszom a vasalást, tényleg csak pár darab amit muszáj.

2020. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!