Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hasznos dolog...

Szerintetek hasznos dolog baba/gyerek mellé egy szárítógép?

Figyelt kérdés
Novemberi babánk lesz, már nagyban mosok, vasalok, pakolok. Megmondom őszintén utálok vasalni, pedig havi 1x muszáj, hiába veszem le minimumra a csavarást, néhány póló, ing totál gyűrödt, olyan idegesítő..Már mosógépszerelőt is hívtam, mutattam neki hogy szedem ki a pólókat a gépből,de azt mondta tökéletesen megy a mosógépem, semmi baja. Ha kevesebbet rakok bele sem segít,muszáj vasalnom. Most hogy jön a baba ugye mindent vasalok neki az utolsó kis zokniig. Nagyon sokan dicsérik a szárítógépet, télen pláne jól jönne (panel). Állítólag a gőz miatt vasalni sem kell a ruhákat, ez igaz? Kicsit félek tőle, nemhogy csalódom, kb 180 ezerig gondoltam venni, azok már szerintem jók. Mosogatógépem Bosch és imádom, pedig nem hittem el milyen jó dolog lehet. Kolléganőm szerint a szárítógép is ilyen csoda masina, amit ha teheti az ember vegyen meg. Akinek van otthon mondjon valamit a témáról, köszi!
2020. szept. 24. 16:25
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Szuper, koszonom!! En is Bosch imado vagyok :)
2020. szept. 24. 22:02
 32/33 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de már régóta, a baba cuccokat inkább teregetjük. Nagyon hasznos gép, ajánlom. Két gyerekem van 8 éves és fél éves.
2020. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A mosógép után a legnagyszerűbb találmány :) Baba mellett hasznos, nem kell vasalni. Ha melegen veszed ki a ruhát, nem lesz gyűrött, a pamut cuccokat néha meggyűri de nem vészes, engem nem zsvar. Utálok teregetni, pici a lakás, nekem egy áldás.
2020. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!