Mit tennétek anyukák?

Figyelt kérdés

Másfél hete jöttünk haza a babámmal a kórházból, ahol kovid kontaktunk volt sajnos. Nem aludtam, nem ettem napokig a mérhetetlen aggodalom miatt. Negatív lett a tesztünk.

Namost, a legjobb barátnőm esküvője egy hónap múlva lesz: nem akarok menni, mert kicsit meghaltam belül az lehetséges fertőzéstől félve.

Hogy lehet lemondani? Ma azt mondta, hogy aki nem megy, az nem is számít.


2020. okt. 11. 00:52
1 2 3
 21/27 Derjaderja ***** válasza:
33%

Nem értem ezt a koncepciót, hogy kifogásgyártás lenne a szabadidőmbe valamilyen programot csinálni vagy nem csinálni.

Én meg megcsináltam a nagycsaládi karàcsonyi vacsorát amúgy terminus után napokkal, na és?

A gyerekágy viszont nem játèk, még a règi falusi világban is betartottàk.

2020. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%
Jelen esetben már nem lesz gyerekágy!
2020. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Derjaderja ***** válasza:
28%
Nem, már 2 napja lejár.
2020. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%
Szeptember elején voltunk 130 fős esküvőn,ahol szép számmal voltak pici babák és 80 fölöttiek is,mindenki köszöni szépen jól van.
2020. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Derjaderja ***** válasza:
50%

Jó. A kérdés az volt, "mit tennétek", én biztos nem mennék, de én amúgy sem szoktam elmenni az esküvőkre, miután kb 400 órában dolgoztam baba előtt és félévente volt 1 szabad hétvégém, amikor aludtam és takarítottam.

1 hónapos babával meg nem mennék esküvőre, kutyát sétàltatni meg játszóterezni a naggyal viszem majd egyhetes kortól, ez van, különbözők vagyunk.

2020. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
93%

Sok mindentől függ, hogy mennék-e. Pl milyen messze van tőletek az esküvő? Hányan lesznek?

Ha a közelben van, kis létszámmal, lehet, hogy elmennék.

De alapvetően egy ilyen pici babával nem mennék esküvőre.

A fiamat kB 3 hónaposan hagytam először a nagyra (a férjem is itthon volt velük). KB 1 óra után hívtak, hogy jöjjek, mert kB 10 percig bírta, utána csak sírt. Hiába volt lefejt tej, stb. Mai napig nem bír többet kB 3 óránál nélkülem (1 éves). Szóval nélküle nem tudtam volna menni. De ilyen pici babát vinni meg nem vinnék. És ez most teljesen független a vírustól.

2020. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem messze lesz, esetleg a szertartásra elmennek maszkban (kn95/ffp3) aztan ennyi. De nem covid kérdés ez szerintem most, hanem van egy csecsemod. Nem vagyok az az otthonülő anyuka, sőt. De egy pár hetes babával kizárt dolog lett volna a lagzi. Kb munka lett volna az egészet megszervezni és kivitelezni nem elvezet. Amíg tart a szertartás addig apa meg tud rá vigyázni, de ez a max. Csak hat bunkó a csaj, úgyhogy úgymond csakazertse mennek.
2020. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!