43 évesen szülni ?

Figyelt kérdés

Van aki 43 évesen szült és egészséges lett a gyerek?

Nagyon nehéz volt? Megviselt?

Szeritetek bele lehet vágni?



2020. okt. 11. 14:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
21%

15.07


Na te amolyan kapuzárási pánikos lehetsz, aki 40+ évesen még tininek képzeli magát.

2020. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Rengeteg kockázata van, az ember se 25 már, rosszabbul, nehezebben viseli majd.


Becsúszott gyereket meg semmiképpen nem nevelek fel, nyilván oka van hogy nem akarok.

2020. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem, 36 vagyok 2 gyerekkel, úton a harmadikkal. :D És ha akarok negyediket, akkor 43 évesen megszülöm, te meg cöccöghetsz a fogad alatt, hogy milyen emberek vannak! :P
2020. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%

Nagymamám is akkor szült, mivel későn ment férjhez. Nehéz szülése volt, de egészséges gyereke lett.


Ha rajtam kívül álló okokból így jönne össze (pl. nem találtam volna előbb férjet, vagy sokévi próbálkozás után ekkorra sikerülne), akkor örülnék neki, hogy még az utolsó pillanatban megadatott ez a lehetőség.


Ha becsúszott nagyobb gyerekek után, akkor is megtartanám.


De azért nem a legideálisabb időpont, úgyhogy ha van lehetőség korábban gyereket vállalni, akkor nem szabad ilyen sokára időzíteni, főleg, hogy nem mindig ilyen egyszerű, hogy kitalálom, és következő hónapban már terhes is vagyok. Sokan évekig próbálkoznak mire összejön, ilyenkor meg már ugye erre nem nagyon van idő.

2020. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek ilyet.

Ha valaki szeretne, szüljön.

Én nem szeretnék ennyi idősen.

2020. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
Persze majd 58 évesen minden vágyam lesz küzdeni egy lázadó kamasszal. Meg éjszakákat fennmaradni a párhónapos gyerekkel és szurkolni hogy ne legyen autista.
2020. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem baromi nagy kicseszés a gyerekkel ilyen öreg szülő. Az én anyukám 38 évesen szülte a húgomat, de már húgom is volt hogy szégyenkezett, mert a nagymamájának nézték anyut. Tizenévesen majdnem 60 éves anya nagyon gáz.
2020. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
17%

18-as


Hát képzeld el, hogy én 44 évesen még igenis van igényem a szexre, és nem nyögvenyelősen. Még egyszerre több pasival is elbírok.


44/N

2020. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen ismerősöm több is (40-48 éves korig). Egészséges gyerekeik vannak mindnek, változatosan viselte meg őket, valamelyikük kevésbé, más rosszabbul élte meg. Ketten közülük azt mondták, hogy az előző terhességeikhez és gyerekágyhoz képest nehezebb volt, mert nem ugyanaz 30 évesen kelni és éjszakázni, mint 40+-osan. De ez egyénfüggő.


Magam részéről én nem vágnék bele, de könnyen beszélek mert nem vagy még harminc és van már gyerekem. Én ebben a korban legfeljebb kisiskolás gyerekkel, de inkább kiskamasszal küzdenék, babával semmiképp. Ráadásul van agilis nagyszülői segítségem, ami eléggé számít nekem. De ha úgy alakult volna az életem, nem a társadalmi elvárások döntötték volna el helyettünk hogy bevállaljuk-e vagy sem.

2020. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
* vagyok
2020. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!