Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség után van olyan aki...

Terhesség után van olyan aki nagyon rövid hajat vágatott?

Figyelt kérdés
Ha igen milyet és miért?

2020. nov. 6. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is. Egyikük, aki a baráti társaságunk része, bevallottan a szülés utáni hajhullás miatt, ő konkrétan kopaszodott, és akkor már inkább levágta ilyen kis pixie-frizurára. Azóta már visszasűrűsödött a haja, de praktikusnak tartja, három kisgyerek mellett a rövid hajat, kevésbé tépik és nem kell vele annyit foglalkoznia. Állítólag.
2020. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én a hátközépig érő hajam vágattam le kicsit váll fölé érőre. Azért, mert balayage szőkítésem volt és nagyon nehezen kezelhető volt. (értsd úgy hogy tonna pakolás, hajban maradó balzsam, fél órás fésülés kellett, hogy szép legyen, ne kócos, mert rengeteg hajam van, nehezen kezelhető). A hajam is megváltozott, egyenesből göndör lett. Így ápoltabban nézett ki.
2020. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon


De magamhoz képest


Váll alá éőt vágattam


Ez 30 cm minusz lett.


Csak újulásra váhytam, plusz könynebb télen szárítani..

Első babánál ez a nehezebb időszak nyárra esett..

2020. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Én levágattam pixire.


Mindig kiakartam próbálni, de féltem így iskolába, munkába menni ha esetleg rosszul áll, így meg limitált mennyiségű ember lát.


Hullott is, ez abbamaradt, sőt, tökre sűrű lett, a fiam nem tépi olyan könnyen, és nincs olyan baleset, mint az elején, hogy a kukijára meg a zacskójára tekeredik.


Viszont most növesztem mert nem áll olyan jól (túl rosszul se).


Szóval nem bántam épp meg, mivel most elég egészséges, viszont nem érzem magam nőiesnek, csak sminkkel.

Jó öreg derékig érő haj, jövök. A frufrut viszont megtartom.

2020. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Sok nő csinálja ezt, oregednek is vagy 10 evet.


Miért kellene levágatni? Fel lehet fogni copfba, konytba, fonva kb 12 mp. Ne mondjak már hogy ennyi idejuk sincs.


Fenékig ér a hajam, soha nem vagatnam le. Imadom, gyönyörű, szex kozben pedig, khm szeretem na. Itthon picúrral kontyba fogom vagy copfba és nem engedem hogy huzgalja.. Ha mégis elkapja, így jártam.


Mondjuk nekem a smink is a mindennapjaim része magassarkú csizmaban járok stb, nem értem miért kéne gyerek utan, hogy konkrétan a szemelyisegem megvaltozzon a külsőm által.

2020. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is javasolták... Ehelyett hátközépig növesztettem :).
2020. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem sokkal a kisfiam születése után, letolattam teljesen kopaszra a hátközépig érő hajamat. Mindig is szerettem volna kipróbálni, és pont jó alkalom volt rá, hogy úgyis otthon voltam jó ideig, emellett nem is volt időm a hajammal foglalkozni, így nagy könnyebbséget jelentett. Azóta pedig maradtam egy rövid pixie frizuránál, amióta visszamentem dolgozni, és nagyon jól érzem magam vele.
2020. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

En ugyanigy voltam mint az utolso kommentelo:)

Mindig ki akartam probalni, milyen kopaszon, de nem mertem, aztan a kisfiam szuletese utan ledurtuk, derekig ért a hajam elotte. Fel évig pixie volt, vágattam vissza, aztán csak hiányzott a hosszabb haj, igy növeszteni kezdtem. De mindig kísérleteztem új szinekkel, voltam pink, kek, lila. Aztan bobcut volt 2 évig, azt imádtam. Most már váll alá ér, szeretem ezt a hosszt, de a bob hiányzik ugyhogy szerintem vagatok belole. Es a pixie ota nem is festettem ilyen szivarvanyra a hajam. Derekig erore viszont mar nem hinnem hogy megnovesztenem, az nem en voltam.

2020. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kénytelen voltam levágtani, mert szülés után az addig gyönyörű, hátközépig érő hajam nagyja kihullott. Nem voltam oda a rövid fazonért, de sokkal vállalhatóbb volt így. Én mondjuk nem csinálok ebből nőiesség kérdést, egyszerűen csak jobban áll a hosszú haj, már amikor van belőle elég.
2023. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!