Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kimondom! Kövér lettem. Ki...

Kimondom! Kövér lettem. Ki hogy fogyott le szülés/császár után?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam a testemben. A diétát könnyen tudom majd tartani, betegség miatt kellett már, és akkor fogytam, de!


Plöttyedt lettem, eltűnt minden izmom, a séták után kivagyok mint a kutya, szerintem leesik a vércukorom is mert szédelgek 1 órás hordozós császkálás után.

5.5 hónapja volt császárom, és 3 hónapja egy másik hasi műtétem, de úgy érzem ez nem kifogás. Tegnap vicceskedve, tényleg nem bántásból a férjem megkerdezte, jön még egy baba? Lenéztem a hasamra és majd elbőgtem magam. Szülés után kisebb volt, esküszöm.


Még csak nem is az, hogy fogyás, de basszus kifogyok szuszból egy lépcsőzés miatt, undorító.


Kinek mi vált be? Nincs extra segítség, a nagyszülők mind Magyarországon élnek, mi külföldön. Van itt barátnőm, de nem akarom kihasznalni folyamatosan, szóval csak a férjem tudna vigyázni a babámra heti pár alkalommal. Futásra gondoltam, mert itt egy park mellettünk, viszont olvasom a neten, hogy az hosszú távon nem fogyaszt (?!)


2020. nov. 11. 05:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja,mind császárral született:)20.vagyok
2020. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszi szépen lányok, nagyon jó ötleteket kaptam. Csináltam is ebédre olyan finom diétás kaját, hogy megnyaltam még a lábujjaimat is. Kapros, sült, tengeri hal, zsenge zöldbab salátával, 1 szelet pirítóssal, de ez csak azért, mert kicsit leesett a cukrom szerintem megint. De alacsony is lehetett a vérnyomásom, nem tudom, szédültem.

Kis lépésekben haladok, nincs több csoki meg nasi, lónyál se. Nagyon elszaladt ezekkel a ló. Szerintem ha ezeket kiiktatom, az 15 kiló mínusz kapásból.

2020. nov. 11. 13:59
 23/28 anonim ***** válasza:
Veled tartok!!!Hajrá:)))
2020. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért arra figyelj, hogy szénhidrátot egyél!


Mert a hal+zsenge zöldbab menütől totál le fog esni a cukrod.

Valamint ha kicsit lazítasz a gyeplőn, a jojó effektus miatt kétszer annyi fog visszajönni!

2020. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Igen, toltam is oda egy piríróst mert szédültem meg remegett a kezem. Kimaradt a 10 órai, mert sétáltunk🥴
2020. nov. 11. 17:13
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyél minden étkezésre szénhidrátot, csak lassú ill. lassú-gyors felszívódásút vegyesen.
2020. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy hormonokat (mindet, nem csak a tsht) megnézetted? Császárosoknál gyakori a pajzsmirigy probléma. Nekem is az volt, csak gyógyszerek segítettek, utána sikerült lefogyni is, addig hiába tornáztam, diétáztam. Valamint a túl sok stressz okoz még plöttyedt hasat, pl nem alszol eleget, aggódsz hogy mindent jól csinálsz e, esetleg túl sok koffeint fogyasztasz, meg túl keveset alszol.. Ezeket is mind rendbe kell tenni.
2020. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
53%

17es és 24es válaszoló vagyok.


Bocs, ha dicsekvésnek tűnt, nem annak szántam.


72kg-mal lettem terhes. A terhesség alatt a 20. hétig fogytam. A végére 8kg jött fel babával együtt. Szóval nem sok. Pedig nem diétáztam.


A 2 év szoptatás alatt lefogytam 60kg-ra,a 170cm-hez. Sovány lettem, sápadt és csontos.

Szóval híznom kellett kicsit, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy rákos beteg. (ezt szó szerint megkaptam egy rokontól.. De nem is voltam szép állapotban. De hozzáteszem, súlyos betegség derült ki a lányomról 3 hetesen, szóval az ideg is vitte le a kilókat... ).


Nem láttam, hogy írtad-e:szoptatsz? Az sok anyukánál fogyaszt! Soknál meg nem... (és nem az evés számít! Akkor én 200kg lettem volna)


Valamint :5.5 hónappal császár után én még sehol nem voltam erőnlétileg!!! A béka feneke alatt kb.

Ne várj magadtól túl sokat.


9 hónap kell minimum a regenerálódásra. Nekem 4 év kellett!

2020. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!