Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 34. Héten meg semmi kelengye...

34. Héten meg semmi kelengye nincs megvéve és lehet hogy beindult a szülés?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa az, hogy semmi nincs megvéve, de nagyon babonás vagyok. A családban volt már vételes és halva született baba is, így a férjemmel úgy döntöttünk, hogy csak a 35-36 héttől fogunk vásárolni. Pár órája fájdogál a hasam és végig futott az agyamon, hogy ha most indulna be a szülés akkor semmi sem lenne a kicsinek.

Eddig 2 erősebb görcsölés volt ami 20-40 perc különbséggel jött. Szerintetek megindult?

Nem szeretném feleslegesen felhívni az orvosom.


A másik, volt aki a pici születése után vett meg mindent vagy kozvetlen szules előtt ? Mennyire volt néhez utána/ közvetlen előtte beszerezni a kelengyét?


2020. nov. 16. 21:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
22%
38-39hetesen vásároltam. Nem volt semmi gond.
2020. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe nem jutott a vègère hagyni, foleg mert nem is tudni pontosan soha mikor is lesz a vège ugye. Èn ennèl sokkal elôre tekintôbb tipus vagyok ( ès igen, tojok a babonàkra is ) szó szerint esz az ideg addig amíg nincs meg minden ès akkorra mikorra elkèpzelem. Nàlam ez a 30.ik hètre màr pipa volt mindenestül. Èn a vègèn màr kèptelen lettem volna mindent pàr nap alatt elintèzni mèg ugyis, a nagyjàt ketten intèztük.
2020. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Mi fokozatosan vettünk meg mindent, én szeretek időben intézni mindent, nem kapkodni. A kórházi pakk kb. a 26. hét körül megvolt. Sosem tudni sajnos, hallottam már váratlan korai szülésről. A baba ruhái, dolgai kb. 34. hét körül voltak meg 100%ra. De kinek hogy.😁😋
2020. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
45%
Én szerdán töltöm a 34 hetet és eddig csak egy kiságy van meg matrac 😀
2020. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
40%
Én kórházba kerültem a 29. héten, semmi babacucc nem volt megvéve, a kórházból rendeltem neg mindent interneten, semmi gond nem volt, nem olyan bonyolult dolog rendelni rácsos ágyat és babaruhát. A férjem összeszerelte amit kellett és kimosta a ruhákat.
2020. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
19%

Tudom nem ez a megszokott, de én évekkel előtte elkezdtem vásárolni, kB 28 éves voltam mikor hébe hóba vettem egy rugdalozot, egy kis sapit,ha meglattam valamit és megtetszett. Nem heti szinten. Mondjuk havi 1 dbot. Csomó mindenem volt már de pàrom nem volt akkor.

31 évesen lett gyerek

2020. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én az ikeabol rendeltem kiságyat és pelenkázót (már kinéztük, de eddig csak a kosárban volt) a vírus miatt nem igazan megyünk bababoltba vagy nagyobb áruházba.

Nagyon Félek előre megvenni, mert a nővérem babája sajnos halva született és nem kívánok végig menni azon a sok macerán ha ne adj isten rosszul alakulnak a dolgok. Tudom nem lehet negatívan állni a dolgokhoz de nem könnyű.

2020. nov. 16. 22:59
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem ezen múlik...
2020. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is jó pár dolog hiányzott még első babával, pl a kiságy is.🤣 És pont 34 hetesen voltam én is mikor beindult a szülés. De mire kiengedtek a kórházból, meglett. A második babánál egy pelenkázó hiányzott még, erre ő is beindult ugyanakkor. Két etetés között kimentem megvenni párommal 😄. Ha semmi nem lett volna, azért az durva lett volna. Még lett két gyerkőcünk náluk már minden megvolt addigra.
2020. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
De amúgy online megrendeled a nagyjat és kész. Azért most ha nem indul meg a szülés már vasarolgassatok. Nem lesz semmi gond, sajnálom a nővéred babáját nagyon, de ne gondolj erre! Légy pozitív!
2020. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!