Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 34. Héten meg semmi kelengye...

34. Héten meg semmi kelengye nincs megvéve és lehet hogy beindult a szülés?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa az, hogy semmi nincs megvéve, de nagyon babonás vagyok. A családban volt már vételes és halva született baba is, így a férjemmel úgy döntöttünk, hogy csak a 35-36 héttől fogunk vásárolni. Pár órája fájdogál a hasam és végig futott az agyamon, hogy ha most indulna be a szülés akkor semmi sem lenne a kicsinek.

Eddig 2 erősebb görcsölés volt ami 20-40 perc különbséggel jött. Szerintetek megindult?

Nem szeretném feleslegesen felhívni az orvosom.


A másik, volt aki a pici születése után vett meg mindent vagy kozvetlen szules előtt ? Mennyire volt néhez utána/ közvetlen előtte beszerezni a kelengyét?


2020. nov. 16. 21:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
13%
29 engem meg azért pontoztak le nullára, mert hamar befektettek és mindent onnan rendeltem meg neten, hát biztos én tehettem róla, hogy nem a 10. héten vettem meg mindent. Nem kell foglalkozni a pontozással.
2020. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
61%
Pelenka, par ruha es takaro....Hű, ha ez alapjan gondolkodom jo sok penzt megsporoltam volna :)))
2020. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
8%

32, sorold, hogy mi más kell az első napokra? :)

Mi más kell, ami nem ér rá pár hetet, míg a legpesszimistább számítással, leglassabb esetben kiszállítják?

2020. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van,nem sorolok en semmit... :) Legyen cici es nem kell tobb a babanak :) Ha a kerdezot nem kesziti ki idegileg, hogy mindenert utolag kell rohangalni, rendelgetni, vasarolgatni... minden megoldhato es ahogy te is irod alig kell par dolog egy ujszulottnek...Igy is lehet, en a masik taborba tartozom :)
2020. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező mi lett végül? Bent van még a baba?
2020. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Bementem vegul az ugyeletre mert fokozatosan erosodtek a fajasok. Haza kuldtek, de agynyugalomra vagyok itelve. Ma elkuldtem a ferjemet par alap felszerelesert...
2020. nov. 17. 16:27
 37/38 anonim ***** válasza:
31%

Jajj de szánalmas istenem


ALAP felszerelésért.


Gondolom ti vagytok azok a nők aki dec.24.én zàrás előtt szaladnak wc papírt venni, meg tampont... És hasonló dolgokat amit egész évben megvehettetek volna, de jovanaz, ráér még... Utolsó percbe meg szétszedik a boltot.

2020. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
52%
37 ezt tényleg fontos volt ideírni.
2020. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!