Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki azért fogyott le, mert nem volt ideje enni a gyerek mellett? 🤦‍♀️

Figyelt kérdés
Napok óta azon kapom magam, hogy szépen leülünk enni, baba az etetőszékben, csinálom neki a katonákat stb stb és mire mindenki végzett én akkor állnék neki enni, de a gyerek már sír hogy ő szopizna aztán már játszunk is... 🤦‍♀️ Eszek két falatot aztán megyek a dolgomra, ja nem, mert még el kell takarítani a maradványokat a konyhából, ha nem akarom hogy odaköltözzenek a hangyáink.
2020. nov. 24. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell mártírkodni. Az a gyerek nem hal bele ha 5 perccel később mész vele játszani. Még kell tanulnia egyedül is elfoglalnia magát. Neked pedig azt, hogy nem a szolgája vagy. Komoly csaták elé nézel ha ezen nem változtatsz, ha anya mindenre egyből ugrik nehézen viseli majd ha nem kap meg egyből mindent..
2020. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Én így nem fogytam, hanem ellenkezőleg, nagyon belassult az anyagcserém a rendszertelen étkezéstől.

Akkor fogytam le vékonyabbra mint szülés előtt, amikor a fehér lisztet és a cukrot elhagytam illetve az olajos dolgokat, és heti kétszer itthon tornáztam HIT edzés-:youtube.

2020. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Miért kell mártírkodni? Nem igaz, hogy nincs 5 perced enni.
2020. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna, hogy rossz ötlet volt ezt kiírni. Mindenki kötekedik itt. Na megyek gyorsan mert kitépi a kezemből a telefont.
2020. nov. 24. 12:55
 5/24 Derjaderja ***** válasza:
77%

Hadd egyen egyedül. Mekkora baba? Ha már katonákat kap, be is tudja tenni a szàjába.

Enyém 13 hónapos volt amikor kivette a kezemből a kanalat, azóta önállóan eszik, megkajálok és kb el is pakolok azalatt.

Ismerősök gyerekei még korábban kezdték.

2020. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen van, én nagyon lefogytam. Rástresszeltem azt hiszem,mindig azonnal akartam ellátni és megoldani az aktuális igényeit. Valaki azt írta nehogymár a gyerek rabszolgája legyél,kibír 5 percet stb. Igen ezt már én is így gondolom,változtattam is. Most egy éves,könnyebb vele már sokkal,meg össze is szoktunk. Most kezdem össze szedni magam,hízni még nem sikerült,de legalább már nem fogyok. Meg végre felfogtam azt,hogy én nem készülhetek ki,nem csinálhatom azt hogy nem eszem meg ilyenek,mert ha én lerobbanok ki fogja ellátni. A sír az etetőszékben miután jóllakott,a legtöbb ilyenkor már menne,elfogy a türelme,elkezd nyihogni,de már nem veszem a szívemre,befejezem az étkezést.
2020. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat is. Az a baj hogy a pár falat pont elég arra hogy ne legyek éhes, és egyszerűen elfelejtem hogy nem is ettem... Meg már pont mászik mindenhova, feláll mindenhol stb nem bírom egyedül hagyni sajnos.
2020. nov. 24. 13:15
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Azért írom,hogy hagyd addig nyihogni az etetőszékbe,ne vedd ki mert futhatsz megint utána,amíg eszel,de egyél,mert úgy jársz mint én. Csont sovány lettem,alig ettem,iszsz szoptattam,hát meglett az eredmenye..
2020. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Derjaderja ***** válasza:
93%

Kösd be az etetőszékbe.

Tálalj neki is és magadnak is.

Ülj le mellé, Te az asztalhoz, ő a székbe. Egyetek párhuzamosan, amíg rág, Te is eszel a sajátodból. Beszélgessetek. Egy ebéd kb fél óra nálunk vagy több.

Tegyél neki is egy plusz kanalat, bátorítsd hogy próbálkozzon. Kézzel is mind1. Ha látja hogyan eszel, úgyis utánozni akar.

2020. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudom tényleg ki hogy van ezzel de nekem az evés kardinális kérdés, sosem fosztanám meg magamat ettől azért, hogy eltakarítsam a morzsákat stb. 😅 Akkor fogytam egyébként én is amikor kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozásra váltottam és elkezdtem edzeni, a koplalásnak számos negatív hatása van és ha le is fogy így valaki akkor a duplája fog visszajönni amikor az éhezésre beállt, tartalékoló üzemmódban lévő szervezet elkezd több ételt kapni, azt mind azonnal el is raktározza majd. Úgyhogy kapjad össze magadat és egyél normálisan, várhat a gyerek meg a hangyák 2 percet ameddig betolod az arcodba az ételt.
2020. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!