Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki azért fogyott le, mert nem volt ideje enni a gyerek mellett? 🤦‍♀️

Figyelt kérdés
Napok óta azon kapom magam, hogy szépen leülünk enni, baba az etetőszékben, csinálom neki a katonákat stb stb és mire mindenki végzett én akkor állnék neki enni, de a gyerek már sír hogy ő szopizna aztán már játszunk is... 🤦‍♀️ Eszek két falatot aztán megyek a dolgomra, ja nem, mert még el kell takarítani a maradványokat a konyhából, ha nem akarom hogy odaköltözzenek a hangyáink.
2020. nov. 24. 12:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

17. Hallod, jobban ki sem forgathatnád, amit írtam. Mégis ki írta, hogy legyen retekben? Vagy hogy ne várjon a gyerek, amíg csinál valamit? Olvasd már el még egyszer, amit írtam.

Az élethez nélkülözhetetlen az evés, ezért nem tudom miért élvez elsőbbséget a rendrakás.

2020. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Derjaderja ***** válasza:
50%
Nem akartam kiforgatni. Az evés meg egy gyors rendrakás is bele kell férjen, bár tényleg nagyon nehéz, de a közös étkezéshez meg nagyon jól hozzá tud szokni a gyerek és élvezi is, legalábbis émn ezt tapasztaltam.
2020. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
Jajj már megint egy ilyen kérdés. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.
2020. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 RiaRia87 ***** válasza:
Én eggyüttérzek, egy cipőben járunk. Nekem sincs mindig időm enni, van hogy napjában kétszer tudok enni. Igen a gyerek az első, van hogy együtt eszünk de ez nem mindig kivitelezhető. Őt is figyelni kell minden percben, lassan menni fog, most feláll és mászik folyamatosan. Járókába nem marad meg, nagyon nem szereti a korlátokat. A kupit, rendetlenséget én se viselem el sokáig, (baba elött rend és tisztaságmániás voltam) de ezt elengedtem már, inkább a babóval foglalkozom :) persze azért takarítok, elrámolok csak nem úgy mint azelött. Ha alszik akkor is szoktam enni ha úgy van. Meg nassolok sokat, néha néha bekapok pl pilóta kekszet, sport csokit, banánt, joghurtot, ilyeneket ha már nem bírom :) Ez van sztem más is van így, ha nem akkor jó neki. További jó babázást.
2020. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!