Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki érzi úgy, hogy anyaként...

Ki érzi úgy, hogy anyaként elrontott ma valamit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 20:49
1 2 3
 11/26 Derjaderja ***** válasza:
74%

Nálunk kistestvér érkezése kapcsán fellángolt a dackorszak és a neocicizmus.

Volt pár durva nap. Ma végre egy normàlisabb, de tegnap pont úgy éreztem, hogy kb mindent elrontottam.

2020. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%

Ma először emeltem fel a hangom :(

Olyan bűntudatom van azóta is.

Adtam volna neki a reggelit és állandóan ki verte a kezemből és ezen nevetett, Szegenykem :(

2020. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Merjek ide írni? 💁🏼‍♀️ Lehet azért, mert már nagyobbak, de én nem érzem magamat ennyire gyakran sz.r anyának. Balesetek ritkán vannak (főleg az én hibámból), és türelmes vagyok, vagyis inkább nem kiabálok.
2020. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
Fúúú ,hát ma car napom volt szét akart szakadni a fejem, a gyerekem fejhangon sivítva üvöltve követelőzött(amit szinte sose szokott használni) és én meg türelmetlenül rászóltam.Mellette meg összekaptunk az apjával.(semmi komoly, nem üvöltöztünk csak más volt a hanghordozás mint amit megszokott) és ránk szólt, hogy ne veszekedjetek:D
2020. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

11


Itt tart 10 hónapja....


Amúgy már egész jó

De minden nap van, amitől sz*r anyának érzem magam.


Ma spec egész nap ment a tévén egy sorozat .. ( háttérben)

Elég xarnak érzem magam..és egyszer kiabáltam is.


De jó anyának érzem magam, hogy az első pelusmentes napunkon nem borultam ki az 5 bepisin, hanem örültem a 4 wcbe sikerültön, amiből 2-szer nem is szólt, hanem intézte magának, és hogy a széklete is a wc-be ment.

🥰

2020. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

12es... 🤦‍♀️ Ha azért érzed magad szar anyának, mert felemelted a hangod, bele fogsz rokkanni a gyereknevelésbe.

És ezzel másokat is szar anyának tartasz, akik néha kiakadnak és felhúzzák magukat?

Én kompenzálok azzal, hogy mindig ott vagyok, amikor kell, most pl alig bír visszaaludni, ott álltam felette és simogattam a haját mint egy csicskusz :) hogy el tudjon aludni. Minden nap legalább 8000 puszit kap, ölelést, dicséretet, szeretetet. Ezek mellett be-becsúszhat ám egy felkiáltás, semmi baja nem lesz annak a gyereknek. Mondjuk speciel én az etetés közben nagyon figyelek, hogy ne akadjak ki, hanem csak és kizárólag dícsérjem, ha szépen eszik, hogy ne utálja meg az evést. Eddig működik, vigyorogva eszik, és már a kanállal próbálkozik egyedül.

2020. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
#11:ez a neocicizmus fantasztikus, lopom :)
2020. dec. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
17 szerintem meg über ciki...
2020. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%

12 es, nem dehogy tartok mást szar anyának aki fel emeli a hangját :)

Csak valahogy a szülés óta annyira magamra veszek mindent és minden miatt bűntudatom van.

2020. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó vagyok azt akartam csak le maradt hogy 12 es vagyok 😁
2020. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!