Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki érzi úgy, hogy anyaként...

Ki érzi úgy, hogy anyaként elrontott ma valamit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 20:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak az apja tudta este megint elaltatni, nekem 1 òra szenvedès utàn sem ment. Rossz napokat èlünk, de ez van.
2020. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
18, szerintem találó, és az 'über ciki' valahogy nálam gázabbnak hangzik :D
2020. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
Csak az az anya nem hibázik, aki nem csinál semmit. Mindannyian a legjobbat akarjuk a gyerekeinknek, de nem minden úgy sikerül, ahogyan szeretnénk. Én pl. sokáig igény szerint szoptattam, mert azt gondoltam, hogy az a legjobb neki, így viszont az étkezéssel vannak problémáink.
2020. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Derjaderja ***** válasza:
100%
A neocicizmus egy vicces szó nálunk. Alapból mi is nevetünk rajta.
2020. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
81%
23 ezen ne görcsölj. Nálunk is rémálom az evés de van olyan ismerősöm aki időre szoptatott és náluk is. Meg tápszeres babánál is van ilyen. Nincs ebben összefüggés. Nem rontottad el
2020. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mindennap van valami. Tegnap este másfél óra volt az altatás, a végén már nekem fájt, ahogy bömbölt, de hiába fektettem le, máris ugrott fel. Ma napközben csak 1x aludt, így este 1 órával hamarabb feküdt. Nem megy nekünk most az alvás.

Viszont igyekszem türelmes lenni vele, sokat dicsérni és nem rászólni, hogy már megint szanaszét dobált mindent. Nem tökéletesen, de egyre jobban megy.

2020. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!