Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládban felnőttek! Ti...

Nagycsaládban felnőttek! Ti magatok is nagycsaládot terveztek?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól kérdezem, akik 3-an, 4-en vagy ennél többen voltak testvérek. Ti is nagycsaládot terveztek alapítani? Ha igen miért, ha nem miért?

2021. jan. 24. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Mivel nincs rá pénzünk. És utáltam terhes lenni, nem vágyom rá újra meg újra.
2021. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi 5-en vagyunk tesók, a férjem egyke. Mindketten nagy családot szerettünk volna, 4 gyermekünk van. És lehet, hogy lesz 5. 😊
2021. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
3-an vagyunk testvérek. A legidősebbnek van már egy gyereke, 3-4-et terveznek. Én a középső egyáltalán nem akarok, mert nem szeretem a gyerekeket és nem lenne türelmem vagy idegrendszerem hozzá. A legkisebb egyenlőre úgy néz ki szintén nem akar gyereket.
2021. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi hárman voltunk testvérek, nem tervezek nagy családot. Nekem negatív emlék, hogy anyukám htb volt (a mai napig az igazándiból, pedig mindannyian felnőtt emberek vagyunk), én viszont szeretek is dolgozni és nem is azért tanultam ennyit, hogy sok-sok évre kivonjam magam. Nekem a 3 gyerek azt jelenti, hogy őket 3 felé kell vinni, ha kicsi a korkülönbség akkor főleg, ez szervezést igényel és vagy a munkából kell leadni, vagy a saját alapvető igényekből, az meg hosszú távon nem vigasztalna, hogy mindegyik gyerek eljutott hegedű órára, de nekem meg visszatért a krónikus hátfájdalmam, mert jó magam nem jutottam el sportolni. Mi 2 gyereket tervezünk, 3. esetleg akkor jön majd szóba, ha az első 2 azonos nemű, de bizonyosan 4-5 év korkülönbséggel lesz, nem tudok egyszerre ennyit kimaradni a munkámból és ez nem is az a hely, ahova az ember fél évre, 1 évre megy vissza.
2021. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Négyen vagyunk testvérek. Nem terveztem kettőnél több gyereket. Nálunk is folyton ment a civakodás. A testvéreim 20,18,10 évesek én 30 vagyok. Nekünk így pont jó a két gyerek.
2021. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
Hatan vagyunk testvérek, én négyet szerettem volna. Egy lett, és sajnos a korom miatt valószínűleg nem is lesz több.
2021. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!