Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett "divat" korán...

Miért lett "divat" korán szülni? Ezalatt azt értem, hogy 16-17 éves miért vállalja fel?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy divatról van itt szó. Azt sem látom, hogy olyan sokan lennének azok, akik felvállalják a gyermeküket és a világra hozzák. Egyébként szerinted jobb, ha megölik a babákat?
2008. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sem lett divat, a tinik 99%-a ma is megöli a babáját :(. Inkább 40 felé divat szülni manapság.
2008. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
NEM ARRA GONDOLTAM HOGY JÓ DOLOG AZ ABORTUSZ DE NAGYON SOK ISMERŐSŐM SZÜLT ÉS ŐK PONT EBBEN A KORBAN VANNAK
2008. dec. 2. 18:13
 4/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem ez csak véletlen. Nekem nincs ilyen ismerősöm, és ezen az oldalon is még csak 2-t láttam, aki LEHET,h megtartja a babát.
2008. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudod te mit beszélsz ? nézzél már körül ....
2008. dec. 2. 18:19
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
ez nem a divat miatt van. Én 18 leszek,és 3gyönyörű gyermek anyukája. Mi ebbe a rossz?
2008. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
utolsó vagyok.16évesen szültem az első babát,a nyáron meg az ikreimet.
2008. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez igen! :)
2008. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan jó ideje Németországban élek, de azért engedd meg, hogy leírjam a saját meglátásaimat. Itt az átlagkor elsö gyermek szülésénél 31,5 év (statisztika). S úgy látom, hogy Magyarország is lassan errefelé tendál. Anyáink, inkább nagyanyáink még sokszor 20 alatt voltak mikor teherbe estek. Senki sem szólta meg öket! Most is van, aki 20 év alatt vállalja az elsöt, söt másodikat is. Viszont ott vannak azok, akiknél elsö az egyetem, föiskola, karrier, s csak nem tudom hanyad sorban (gondolom, ha úgy érzik révbe értek) a gyermek. Ja, és ne feledjük el azokat sem, akiknél valamilyen ok miatt csak késöbb jön össze. Ha mindezeket összevetjük, nem hiszem, hogy 20 éves kor alatti "divatjelenséggel" (elnézést a kifejezésért) állunk szemben. Az én ismeretségi körömben (s most itt Magyarországról beszélek) kb. 23 évesen vagy e felett vállalják az elsö babát.
2008. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Én irtam hogy 18 leszek,de már 3gyerekem van. Gondolom "ez igen" ez nekem szól:) Én soha egy percig nem gondolkoztam.Természetes volt hogy megtartom.Még mielőtt valaki azt gondolná,én magyar fehér ember vagyok.A barátom szüleinél élünk,most készülünk lakást venni,külön költözni.A sors ugy hozta hogy 16évesen szüljek,és mire a fiam 1,5 lesz,legyenek iker lányaim is.Én boldog vagyok,igaz,nem könnyű 3pici gyerekkel,minden energiámat elveszik.De nekem ott a párom aki sokat segit,és a szülei is.nem csinálnám másképp sose.Mert ez mind csoda,amit a gyerekeimtől kapok.
2008. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!