Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tereljem le a “mikor...

Hogy tereljem le a “mikor lesz már baba” kérdést?

Figyelt kérdés
Persze úgy, hogy nem sértem meg vele a kérdezőt és nem leszek tőle full bunkó (mert nekem eddig csak így sikerült). Sajnos túl vagyunk már egy méhenkívülin, nőgyógyászom már a lombikot javasolta, szóval nem arról van szó, hogy nem akarnánk, de sajnos én nem úgy vagyok összerakva ahogy kellene. Ezért esik fájón, amikor akár jószándékkal is,de kérezgetnek. Szóval, hogy válaszoljak normálisan?

2021. febr. 1. 18:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


Férjem mindig azt mondta


Ha aktuális lesz szólunk....

🤪


De akivel bunkó akart lenni, attól megkerdezte, hogy most tényleg arra kíváncsi, hogy hogy és mennyit szexelünk?

2021. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is az a válaszom, hogy "folyamatban"... Rosszul esik a kérdés, mert nyilván én lennék a legboldogabb, ha végre összejönne. Sajnos nem sieti el a dolgokat, de nem gondolom, hogy ehhez bárkinek köze lenne.
2021. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
'Hat tudja Mariska neni, probaltuk mi mar a Petivel allva, ulve, volt hogy en voltam felul, volt hogy o, de nem jott meg ossze. Nem tetszik tudni valami hatekonyabb pozt hogy biztos meglegyen az a baba, ha mar ennyire fontos - maganak?'
2021. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi mindig azt mondtuk, hogy “nem rajtunk múlik”.
2021. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem kétszer kérdezték meg mióta hàzasok vagyunk, ez lassan két év. Egyszer az volt a kérdés, hogy “jön-e már a baba”, arra azt feleltem, még nem, majd ha jön időben megtudjàk. Másodszor így konkrétan, hogy mikor jön? Mondjuk ezt a sógorom kérdezte alkohol befolyása alatt, neki azt mondtuk, mi sem tudjuk mikor, nem rajtunk múlik vagy valami ilyesmi. Ez amúgy is milyen kérdés már, hogy mikor? Honnan tudja az ember? Mintha ez úgy működne, hogy na én májusban szülök (irigylem, akinek igy működik).

Amúgy attól függ, ki kérdezi. Ha közeli családtag ill. olyan ember, akiben megbízom, akkor megmondanám, hogy szeretnénk de nem jön. Ha olyan ember, akinek amúgy semmi köze hozzá, lezárnám annyival kb. hogy majd, ha itt lesz az ideje, vagy egyéb közhely.

2021. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Mi is mindig azt mondtuk, hogy nem rajtunk múlik, várjuk szeretettel. 6 év után fogant meg. 😊
2021. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szűk családi-baráti kör tudja, nem velük van a baj, hanem mindenféle random emberekkel. Tőlem már fogorvoson kívül tanáron át munkatársig kérdezgették és őket nem akarom elküldeni azzal, hogy “ mi a jó istenért kérdezel ennyire személyeset mi közöd ehhez” közbe meg azt se akarom, hogy tudja, hogy nem jön össze,mert akkor meg jön a sajnálkozás meg ő fogja rosszul érezni magàt, mert hát honnan tudta volna. Persze egyszerűbb a megelőzés és ha nem tesz fel ennyire intim kérdést, akkor nincs gáz, de a többség retard...
2021. febr. 1. 22:30
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Mar bocs', de retardokkal nem muszaj jofejkedni.
2021. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de ilyen világba? Őszintén kérdezem, mit lát valaki a mostani világban, amit szívesen megmutatna a gyerekének?
2021. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%
Passz☹️ A szemetet meg hogy tél közepén +12 fok van 😃😃😒😒
2021. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!