Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tereljem le a “mikor...

Hogy tereljem le a “mikor lesz már baba” kérdést?

Figyelt kérdés
Persze úgy, hogy nem sértem meg vele a kérdezőt és nem leszek tőle full bunkó (mert nekem eddig csak így sikerült). Sajnos túl vagyunk már egy méhenkívülin, nőgyógyászom már a lombikot javasolta, szóval nem arról van szó, hogy nem akarnánk, de sajnos én nem úgy vagyok összerakva ahogy kellene. Ezért esik fájón, amikor akár jószándékkal is,de kérezgetnek. Szóval, hogy válaszoljak normálisan?

2021. febr. 1. 18:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
"Random" embereknek semmi közük hozzá. Nem is értem, mit gondolnak. Én lezárnám egy "majd leszszel", és ha tovább kérdezősködnek, igenis kiosztanám őket, udvariasan, de hogy megértsék, hogy ez a bunkóság tetőfoka.
2021. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a random embereknek direkt érdemes kicsit keményebben válaszolni, hogy észrevegyék magukat. Pusztán edukatív céllal. Ez igenis bunkó kérdés, semmi közük hozzá. És ha a választól rosszul érzi magát, akkor így járt. Én se kérdezném meg a szomszéd nénit, hogy rakott-e már félre a temetésére.
2021. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!