Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy bìrjàtok az èjszakàzàst?

Hogy bìrjàtok az èjszakàzàst?

Figyelt kérdés
16 hònapos a lànyom ès fogzàs miatt megint rengetegszer (10-nèl több alkalommal) kel èjjel. Eddig jobb időszakban 3x kelt, amivel ki tudnèk bèkülni, de ez megint szörnyű es napközben csak vegetàlok.
2021. febr. 22. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Túlélés..
2021. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azokból az időszakokból töltekezek, amikor kicsit jobb. Meg amikor ennyire borzasztóan sokszor ébred a lányom, akkor ha magam mellé veszem a nagy ágyban és összebújunk, akkor valahogy mindig egy kicsit jobb (csodára ne gondolj, de az óránkénti helyett kétóránkénti ébredés igenis nagy különbség). Nem tudom, te ilyesmivel próbálkoztál-e.

Illetve én még szoptatok, szóval nagyon magabiztosan mantrázom magamban, hogy 300 mg koffein/nap a limit, szóval megihatok két eszpresszót és két zöld teát is a nap folyamán, az úgy segít átevickélni két éjszaka közti időt.

2021. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam pont ugyanez van a 14 honapos fiammal, fél éves kora óta. Amikor jobb akkor 2x ébred, reggel 6ig. 7nel tovabb még nem aludtam miota megvan :D szerencsére most már jól birom, de az elején volt, hogy egy felkelésnél neki estem a tvnek és csupa kék zöld folt lettem.

Amikor jobb az este akkor több kedvem is van barmihez igy, igy kinti programot csinálunk stb és próbálok feltöltődni ezalatt.


Amikor egy hete nem alszok már kb semmit akkor kinzasnak erzem. Mindig mire el aludnék, már sír. Elég kemény de túl kell élni.

2021. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik gyerekem még 3 évesen is 3-5x kelt éjszaka. Bölcsis volt, már dolgoztam. Szerintem a hamut is mamunak mondtam :D
2021. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad magad melle venni? Az en fiam akkor sokkal jobban alszik illetve ha az első nyusszre megsimogatom, visszaalszik. Rosszabb ejjeleken ezt szoktam. (Persze tudom akkor erről kell leszoktatni stb. De nekem megéri, hogy ne legyek zombi. )
2021. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 keménymag válasza:
Mi jól!
2021. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!