Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők akik eredetileg nem...

Nők akik eredetileg nem akartak gyereket de a párotok kedvéért mégis lett, megbántátok?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal de az utóbbi 1 évben egyre erőteljesebben érzem, hogy nem akarok gyereket. Elborzasztanak a traumatikus szülés sztorik, rosszul vagyok a gyerekzsivajtól és úgy amblok nem érzek magamban késztetést, hogy gyerekem legyen.

A párom ezzel szemben egy ősapa, lattam már gyerekekkel bánni, belőle biztosan remek apuka lenne.


Van olyan köztetek aki hasonló dilemmát élt át?


2021. febr. 24. 19:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

De amúgy egyre jobbnak érzem a dolgot, hogy már jár beszél, bölcsis, kezdem én is élvezni, már nem olyan nyűg mint korábban.

Bár én elég fiatal vagyok, most vagyok 27. Már bölcsis a kicsi, újra dolgozok , kezdek visszatérni az életbe.


20as voltam

2021. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, csak mi lassan 5 éve leszünk együtt. Párom nagyon jól kezeli a gyerekeket, szerintem jó apa lenne, de én szerintem nem lennék jó anya. Nem vagyok se türelmes, a gyerekek idegesítenek (úgy 8-10 éves korig, utána már nem vészes), a szüléstől és a terhességtől meg rettegek. Persze, kapom a "meggyőző" szövegeket, hogy "a sajátodat majd megszereted" és társai, de nem... Én nem szeretnék kockáztatni. Helyedben én sem tenném.

Mielőtt kapnám az ívet: párommal megbeszéltük ezt, tisztában van az érzéseimmel és ő sem ragaszkodik a gyerekhez mindenáron.

2021. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves a kislányunk. Vannak jobb és rosszabb napok érzelmi szempontból.
2021. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!