Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akartok gyermeket? Ha nem,...

Akartok gyermeket? Ha nem, miért nem? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én nem akarok gyereket, mert a gyermeknemzés véleményem szerint csak arra jó, hogy létrehozunk valakit, aki nagy eséllyel egész életében szenvedni fog, hogy aztán a végén kínok között haljon meg. Ráadásul az árvaházak tele vannak rosszabbnál rosszabb sorsú gyermekekkel. Következésképpen a gyermeknemzés rossz a még nem létező emberi lényre, és rossz az árvára nézve is, akit pedig örökbefogadhattunk volna, hogy legalább az ő élete legyen egy picivel elviselhetőbb.

#gyerek #gyerekvállalás #gyermekáldás #gyermeknemzés #utód létrehozása #öntudat teremtés a semmiből
2021. febr. 26. 20:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10es nem ez volt a kérdés
2021. febr. 27. 15:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagymamám 101 évesen makk egészsegesen halt meg álmában csendben.

Semmi szervi, vagy mentális baja nem volt. Szóval nem mindenki hal meg kínok között.

2021. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: Én ismerek valakit, akit kiskorában abuzáltak. Majd elmondom neki, hogy semmi baj, nem mindenki esik ezen keresztül.
2021. febr. 28. 15:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondd, hogy nő vagy! Beszélhetnénk privátban! :)
2021. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14! Igen, nő. Itt a másik zseniális kérdése. Jó szórakozást a trollal!😉

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hupsz.. Ezesetben nem aktuális! :D
2021. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!