Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnád egy másik nő gyerekét...

Tudnád egy másik nő gyerekét vagy másik férfi gyerekét ugyanúgy szeretni, mint a saját gyerekeidet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 17:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

A férjemét igen, ha úgy ismertem volna meg, hogy van egy kisgyereke akinek nincs (a közelben az) anyja, mert már nem él, vagy egyszerűen lelépett. Vagy ha a családunkból hirtelen valamelyik gyerek árva lenne, mert pl.autóbalesetben meghalnak a szülei, akkor legyen az a férjem unokahúga vagy az én unokaöcsém, mindegy hány éves gondolkodás nélkül befogadnám és sajátomként szeretném.

Ha nincs rokonsági szál - a saját vagy a férjem részéről - akkor én nem tudnám sajátomként szeretni.

2021. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem


Biztosan nagyon és ugyanolyan mértékben talán tudnám,


De ezt az elemi kötődést nem hiszem, hogy más gyerekével is tudnám érezni.


Nő vagyok.

Férfiként ez lehwt más.

Egyszerűen a Terhesség és a szülés akkora hormonlöketet jelent...és .. nem is tudodm megmagyarázni.

Amig nem lett gyerekem, nemmis gondoltam, hogy létezik ez a fajta szeretet.

2021. márc. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
70%

Én a férjem gyerekeihez úgy álltam hozzá mikor megismerkedtünk. De a gyerekeknek azt amit én tudtam adni, nem kellett. Nem fogadtak el, ezek után én se tepertem. Ezen kívül ők se voltak azok a fajta gyerekek, akikről itt több tanító- és óvónéni írt hogy gondolkodás nélkül hazavittem volna őket. A személyiségük a kezdetektől távol állt tőlem, majd már a viselkedésükkel sem tudtam azonosulni. Most a semmilyen szóval jellemezném a kapcsolatunkat.


Már van közös gyerekünk. De egyébként velem nem történt meg hogy a terhesség és a szülés után elöntött a mindent átható rózsaszín köd a lányom iránt. Egy mély, de szolid szeretetből fokozatosan épült fel egy még mélyebb és erősebb szeretet, ahogy megismertük egymást.

2021. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!