Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Üvegasztal és kisgyerek?

Üvegasztal és kisgyerek?

Figyelt kérdés

Fiunk születésekor elraktuk az üveg dohányzóasztalt a nappaliból. Most 2 éves, de elég rohangálós. Most lett kész a szobája, így a nappaliból bepakolnánk oda a játékait, így már nem lenne olyan zsúfolt a nappali, és visszakerülhetne az asztal.

De nagyon féltem tőle, mert elég virgonc. Férjem szerint túlparázom, mert pl soha nem esett neki a szekrény sarkának se.

Mikor raktátok vagy raknátok vissza?


2021. márc. 9. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az uvegasztalok nem törnek olyan könnyen, hiszen nem sima vékony üveglap van benne/rajta, hanem vastagabb, edzett üveg.
2021. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi is elraktuk. Én majd csak akkor teszem vissza, ha már elég nagy hozzá, hogy felfogja, mit miért nem szabad.
2021. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Tesóméknál ráesett a kisfiuk az üvegasztalra. Az asztal összetört, de a gyereknek nem lett semmi baja, mert ezeket általában úgy csinálják meg, mint az autó szélvédőjét, “csak” pókhálósra tört.
2021. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk is van, mi sosem raktuk el, csak betoltuk a kanapé és a szekrény közé, hogy középen nagyobb legyen a hely, mikor játszik. Két éves koráig arra volt szoktatva, hogy ne nyúljon hozzá, amolyan tiltott terület volt. Utána, ahogy egyre ügyesebb lett, lazult ez a szigorítás, már levehet, rápakolhat dolgokat, nem szólunk érte. Tudja jól, hogy ott vigyázni kell, de tényleg elég vastag az üveglap, attól, hogy kicsit nekimegy, kétlem, hogy bármi komoly történne.


Én simán visszaraknám.

2021. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok a túlóvás híve, de nekünk is üvegasztal van, annak elég kemény éle és sarka van, és mivel vekony, annyira nem is látszik ha pont szemmagasságban van neki, ezért szerintem veszélyesebb mint a sima szekrény.

Persze idővel meg kell tanulni figyelni, de szeritnem ezt mindenki maga látja, mikor

2021. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Mi nem vittük ki,sokat álldogált mellette.A sarkait én kiparnaztam egy ideig,de spec az én súlyom kibírja, úgyhogy azon nem aggódom hogy gond volna ebből.Arra meg nyilván szoktattuk hogy asztalon nincs mászkálás.
2021. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!