Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom gyerekei kedveljenek, vagy legalább ne utáljanak?

Figyelt kérdés

Kedden lesz a nagy bemutatás, eljönnek hozzánk vacsorázni.

A kedvencüket főzöm, de ezzel nem hiszem, hogy megnyerném őket, mert az anyjuk sajnos gyűlöl és gondolom otthon is téma voltam már.

7 és 9 éves fiúk.


Gondoltam arra, hogy vennék valami játékot nekik, esetleg társast, amivel utána játszhatunk együtt. De túl kínos sem akarok lenni, aki nagyon nyomul. Van bármi jó tanácsotok az ügy érdekében?


2021. márc. 28. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exet leszámítva, adott 2 fiú, akiknek ott volt az apjuk, aztán hirtelen kilépett az életükből. Nem látják őt minden nap, nem velük tölti a hétvégéket, nem velük ül le vacsorázni. Érthető, ha zavarja őket az új helyzet. Az anyuka viselkedése nem elfogadható, de valamilyen szinten érthető. Készülj fel évekig tartó konfliktusokra, veszekedésekre.
2021. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, így hogy gyakorlatilag miattad bomlott meg a családi egység, így igazából nagyon semmit.

Akármit csinálsz az elején egy banya leszel (elején=évekig).

2021. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg arra készülj fel, hogy főleg az apjukkal lesznek majd elfoglalva (akár szándékosan is, hogy téged kizárjanak). Ilyenkor szerintem legyél a háttérben, készenlétben, de ne nyomulj.

Szerintem jó ötlet valami finommal készülni és nekem a társas is tetszene.

2021. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

25 évesen csak egy 2 gyerekes házas pasit tudsz összeszedni?

A gyerekek egy jó darabig utálni fognak. Ez ellen nem tudsz tenni semmit

2021. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se a kedvencüket készítsd, mert a kedvenc attól is az, hogy anyu/apu/nagymama úgy csinálja, ahogy.

Legyen valami különlegesség, esetleg rendeljetek pizzát vagy amit szeretnek.


Apa, anya új partnere kb mindig az utalat targya fuggetlenul attol, hogy miatta ment tonkre a hazassag vagy sem. Nem kell megkedvektetni magad. Csak legyél velük normális. Ennyi az egész.

2021. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Ohh az en ferjem ex neje úgy is utal engem, hogy az ő valasuk után 6 évvel ismertem meg a ferjem előtte soha nem is találkoztunk 🤣🤣🤣 esélyed sincs. Szerintem engedd el. Legyél normális és ennyi.
2021. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Engem is utál az ex, pedig hét évvel a válásuk után jöttünk össze és előtte soha nem találkoztunk. A társas jó ötlet, én is Ki nevet a végént vetettem be az első találkozáskor és szövetkeztünk a fiúkkal, hogy minél többször üssük ki a párom. Ő meg hitelesen adta a felháborodtat.Vicces volt, oldotta a hangulatot. Nagyon jó a Dobble nevű játék is, felnőttként is élvezem. Ne tereld soha az otthoni dolgokra a témát, ne mondj rosszat az anyjukra bármit csinált. Csak normálisan. Ha otthon áll is a bál, érezzék, hogy nálatok minden rendben, jó a hangulat, akkor szívesen fognak jönni legközelebb is.
2021. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!