Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha a szülő...

Miért jó az, ha a szülő megengedi a gyerekének, hogy ameddig ő ott ül a wc-n (akár pisál, akár nagywc-zik, akár tampont/betétet cserél) addig a gyerek is ott legyen bent és nézze?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 16:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
50%
#10 Jaj, kérlek ne mondj ilyet, mert a válaszkész, "kötődő neveléssel nevelő", iszsz szoptató anyák rázúdítják a negatív kommenteket, mert ha 5 percet hagyod sírni a gyereket, akkor az a gyerek csalódni fog a világban. Hiába kicsi, nem tudja még azt se megfogalmazni, hogy kényelmes-e neki az új cipő, amit megvettetek neki, de azt már megtudja fogalmazni, hogy "Anya nem jött a segítségemre, ahogy elnyekkentem magam, oda lett a bizalmam a világ felé". Lelkileg megnyomorítod a gyereket, ha 5 percig hagyod sírni.
2021. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt misztikus dolog, és szerintem azért nem volt a fiam egy ökör aki azon röhög, hogy betétet lát egy osztálytársánál, mert tudta mi az, nem a nagy tabu az életében
2021. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
43%
Én sem tudom megérteni. Simán elmondom a gyereknek (1 hetesen is elmondtam, így neveljük, kommnikácó és bizalom), hogy most elmegyek x percre, x dolgot csinálni, utána jövök. És jövök.
2021. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg olyan nehéz felfogni hogy ahány ház, annyi szokás? Nekem egyszerűbb volt úgy, ha bejöttek, mert nálam ez beleféet. Nálad nem fér bele, úgyhogy nem engeded be őket, ennyi. Ez egy annyira személyes, privát dolog, amit nem kell megérteni, se elfogadni, egyszerűen nem kell vele foglalkozni. Elég szegényes élete lehet annak, aki azon pörög, ki milyen körülmények között szereti a dolgát végezni.
2021. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
74%
Ha téged nem zavar wc-zés közben, hogy ordít, akkor csináld így! Engem zavart. Bejött, rámolt valamit, nem azt nézte én mit csinálok, nekem így jobb volt.
2021. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%
14 hónapos a lányom. Ha wcre megyek, mondom neki hogy oda megyek, és megyek. Mire leülök, már az ajtónál sír. Maximum egy percig (gyorsan megy mindkettő XD) Simán ott merem egyelőre hagyni, és nem hiszem, hogy az az egy perc nagy törést okoz a lelkében... Én nem tudnék úgy szarni, hogy néz 🤷‍♀️ ha meg zúzós kedvében van, akkor berakom a kiságyba egy játékkal... Vagy elvan vele addig, vagy sír, hát istenem, nem lesz ennyitől semmi baja... 🤦‍♀️ Amúgy mindig felveszem, de ezért biztos bizalmatlan lesz a világgal szemben, mert egyedül megyek szarni 🙄
2021. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
66%
Akkor azt hiszem, megegyezhetünk abban, hogy akinek könnyen és pik-pak megy, az bevállalja azt az esetleges pár perc sírást, de akinek több idő és nyugodtabb körülmények kellenek hozzá, az inkább beengedi a gyereket, mert nem szeretne egy jó kis szorulást összeszedni. És akkor akár le is kattanhatunk egymás vécézési szokásairól.
2021. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
62%

Mert nem marad meg kinn,

Aztàn megszokja.

Járókát nem használtam.


Igazából engem sosem zavart..

A nagyobbik gyerekem 2 éves múltán szobatiszta lett.

3 lesz a nyáron, tudja mire való a tampon, pedig nem cserélgettem előtte.

Mindig gyorsan mire beért túlestem a dolgon.


Egyébként sem tabu...


Aztán biztonságosabbnak îtéltem amikor a 3 hónapos kinn volt, hogy a 1,5 éves nálam legyen

2021. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
75%
17 ez sem igaz. Anonim az oldal, én gyorsan végzek a wc-n, de nem érdekelt ha bejön a lányom, egy pici gyerekről van szó, nem iskolásról. Az sem igaz, hogy nem bőgött soha, mert mindig kinyaltam a fenekét, abszolút nem vagyok ilyen üngyibüngyi anyuka, ha bőg, akkor bőg, mindegyik gyerek szokott, de ha nem muszáj, akkor minek szívassam. Nem vagyok azért annyira prűd, hogy képtelen legyek egy 1 éves előtt wc-re menni, aki még a világát se tudja, vagy azt, hogy mi az a wc.
2021. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
60%

Én beteszem a szobába és racsukom a babarácsot s

,vagy magamra csukom az ajtót. Nem is az zavar hogy néz,hanem nyomul be és el is szaladt a wc papírral és 100 db ra tépi a lakásban.

2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!