Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, a gyerekem...

Mit csináljak, a gyerekem egész nap nyűglődik, a férjem egy kretén...?

Figyelt kérdés
...én meg úgy érzem már reggel 10-kor, hogy felrobbanok, és legszívesebben ordítanék, de nem lehet, mert akkor a gyerek még idegbetegebb lesz, a férj meg még azzal is bszogatni fog, hogy őrült vagyok. És ez így megy minden egyes nap. Nincs egy jó pillanatom, semmi boldogságot nem adnak a körülöttem lévő emberek, de még annyi se adatik meg, hogy nyugodtan ellegyek magamban. Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben, hogy ne kattanjak be? Válás nem megoldás, mert akkor a férj, csak még jobban a nyakamra mászik a gyerekre hivatkozva. Meg lehet nem is nekem ítélnék, mert csóró vagyok. Vagy esetleg még ellenem is fordítaná. Van más is ilyen helyzetben? Hogy lehet úgy leélni egy életet, abban a tudatban, hogy elk.tad? Az a baj, hogy nem az a típus vagyok, aki belemászik a kollégái meg a fodrásza képébe, és azoknak szívja a vérét, csak mert sz.r az élete. Eleget tették velem is éppen elégszer. Alkohol se megoldás, mert akkor meg azért cseszegetne a férj. Minden nap eljön az a pont, amikor legszívesebben már hozzávágnék egy tányért a falhoz, de nem lehet, mert nem segítene úgyse semmin, a falon lenne egy lyuk, egy tányér pocsékba menne, a férj meg csak ellenem fordítaná ezt is. Segítsetek kérlek!
2021. ápr. 9. 12:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
91%
Keress fel egy pszichológust.
2021. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%
Pedig a válás a megoldás. Mondjuk azt sem értem, egy kreténnek miért kellett szülni.
2021. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
27%
Persze a CSOK az kellett :D
2021. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Nem vagyok CSOK-osok.
2021. ápr. 9. 12:54
 5/55 anonim ***** válasza:
55%
Csináljatok még egy gyereket, az lesz a tuti.🙄
2021. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%
Válj el, és ha van család (szülők, tesók) akkor kérj tőlük segítséget.
2021. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
66%
Jajj de jó, hogy még egy gyerek született, akit amúgy senki sem szeret és csak teher mindenkinek...
2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Remélem a sok rosszindulatú bunkó megjegyzés mellett jön majd valami értelmes hozzászólás is valakitől, aki hasonló helyzetben van/volt...

"Mondjuk azt sem értem, egy kreténnek miért kellett szülni."

Azóta nőtt meg az arca betegesen, mióta megvan a gyerek, tudja, hogy már úgyse tudok mit csinálni. Persze, így most visszagondolva, eddig is voltak kisebb vészjósló jelek azért, amikre felfigyelhettem volna. Csak nehéz kimondani, mikor jöjjön el az a pont, hogy már elhagyom, miközben amúgy nem ver, nem jön haza mindennap részegen, nem csal meg, és egyéb súlyos dolgok.

2021. ápr. 9. 13:07
 9/55 anonim ***** válasza:
79%

És én még dolgozom is itthonról emellett, gyerek itthon, mert nincs bölcsi, férjem nem pocs, de nincs itthon mert dolgozik. Ha beülteted a babakocsiba es sétáltok 3 órát, nem megoldás? Útba ejthetnétek egy barátnőt, stb. Amúgy szégyen nem szégyen én üvöltök neha, amit utólag megbánok, dehát munkaidőben mégsem vihetem le a gyereket sétálni, bár ha sokáig zárva lesz még a bölcsi, le fogom vinni, mert ez nem állapot.

Próbáld meg kiszellőztetni a fejed lent, és ha van egy jobb pillanatod, beszéld meg a férjeddel hogy mi a gondod. Válás esetén szülőhöz baráthoz nem tudsz menni? Amúgy ha üvöltesz ha nem, a gyerek érzi a feszkot, a probléma gyökerét kell tehát megkeresni, és arra megoldást találni.


(Mi van IT Guy, neked nem jutott csok, hogy erre vered magad? Mindenki aki ilyen kérdéséknél a másik kárán elvezkedik, remélem tényleg ez a legnagyobb öröm az életében. )

2021. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
72%
Barátaid, rokonaid vannak (akikre számíthatsz?)
2021. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!