Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, a gyerekem...

Mit csináljak, a gyerekem egész nap nyűglődik, a férjem egy kretén...?

Figyelt kérdés
...én meg úgy érzem már reggel 10-kor, hogy felrobbanok, és legszívesebben ordítanék, de nem lehet, mert akkor a gyerek még idegbetegebb lesz, a férj meg még azzal is bszogatni fog, hogy őrült vagyok. És ez így megy minden egyes nap. Nincs egy jó pillanatom, semmi boldogságot nem adnak a körülöttem lévő emberek, de még annyi se adatik meg, hogy nyugodtan ellegyek magamban. Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben, hogy ne kattanjak be? Válás nem megoldás, mert akkor a férj, csak még jobban a nyakamra mászik a gyerekre hivatkozva. Meg lehet nem is nekem ítélnék, mert csóró vagyok. Vagy esetleg még ellenem is fordítaná. Van más is ilyen helyzetben? Hogy lehet úgy leélni egy életet, abban a tudatban, hogy elk.tad? Az a baj, hogy nem az a típus vagyok, aki belemászik a kollégái meg a fodrásza képébe, és azoknak szívja a vérét, csak mert sz.r az élete. Eleget tették velem is éppen elégszer. Alkohol se megoldás, mert akkor meg azért cseszegetne a férj. Minden nap eljön az a pont, amikor legszívesebben már hozzávágnék egy tányért a falhoz, de nem lehet, mert nem segítene úgyse semmin, a falon lenne egy lyuk, egy tányér pocsékba menne, a férj meg csak ellenem fordítaná ezt is. Segítsetek kérlek!
2021. ápr. 9. 12:46
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Konkretizálnád egy kicsit, hogy mit értesz kretén alatt?

2021. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te csak panaszkodni jöttél, meg hogy együtt utáljuk a férjedet. A tanácsokra nem hallgatsz, konkrétumot nem írsz.
2021. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Talán akkor utálnánk együtt, ha konkrétumokat kezdenék írogatni nem?
2021. ápr. 9. 17:27
 34/55 petra.kathleen ***** válasza:
90%
De így mit vársz? Magadtól annyit se írtál le, hogy mekkora gyerekről van szó, de azt se, hogy a férjed "kreténsége" miben nyilvánul meg. Így tényleg nem tudom, mit szeretnél. Azt kérdezted, mit csinálj. Hát így senki nem fog tudni tanácsot adni.
2021. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira kretén, mi a faxért szültél neki? Egyértelműen nem lesz valaki egyik napról a másikra az. Nyilván nem tervezett gyerek volt, véletlenül jött össze fogamzásgátló mellett, te munkanélküli voltál, és neki van ingatlana.
2021. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
32%

Nem tök mindegy, miben nyilvánul meg? Annyira sem bízik benne, hogy kettesben hagyja a gyerekével!!


Meg mi az, hogy hallgasson, nézze levegőnek és oda se bagózzon, vagy kényszerítse arra, hogy ellegyen a saját gyerekével az apa pár órát? Hát milyen apát kell erre kényszeríteni?


Ez a kapcsolat kuka, nem nőhet fel egy gyerek így, hogy ezt látja, hogy a szülei hadakoznak, nem bíznak egymásban.. Szép kis apa-anya minta! A semmilyen jobb, a rossznál, én lelépnék, apuka meg jöhetne annyi láthatásra, amennyire akar, amíg én is ott vagyok és bírom idegekkel.


Ha gyorsan formába hozod magad, simán találsz új párt! Sokszor kisbabával könnyebb, mert úgy az új pasi jobban az nevelőapjának tudja érezni magát, plusz így mennek rá a támogatások is, kevesebbe kerül, több a pénz.


Azon nagyon nevettem, hogy menjen sétálni, a gyerek eljátszogat a babakocsiban.. Szobanövény gyereke lehetett gondolom. Ficánkol sírdogál, melege van/fázik, mozogna, lerugja a takarót, sír, mert nem tudja lerugni, éhes, bekakil, valami nem jön be neki.. Pokol a babakocsizás, ha az embernek olyan gyereke van.. Aztán ha kertesházas részen lakik aggódhat a kóborkutyák miatt is, itt nálunk egy csomó van, rendesen be voltam tojva, mikor ki kellett tolnom a gyereket az alacsony babakocsiban..


Esetleg ülj ki játszóra, ott kevésbé ciki, mert mindenkinek nehéz a gyerekkel és ha minden kakis lesz, vagy ha ordít, megértik, átérzek, talán segítenek is szórakoztatni a babát és szoptatni is tudsz.

2021. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
66%

36!


NEM kellett volna gyereket vállalni olyannak, akire nem meri rábízni.

2021. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
32%
Írta, hogy utána változott meg!
2021. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
55%

38!

Jaja, hihető

2021. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Jó, akkor leírom, hogy ma éppen miről szólt a napi szokásos agymenése:

Kb. 7 éve nálunk járt egy szerelő, ami után a szerelővel kapcsolatban összevesztünk, most mindegy konkrétan miért. Emiatt ő azóta nem hívott ide szerelőket. Ami lerohad, az lerohad, mert ő többet nem akar szerelők miatt vitatkozni... És így is tett, megjavítja maga vagy úgy marad (ez utóbbi általában).

Ez már így éppen elég súlyos szerintem, de még van tovább.

Volt nálunk egy csőrepedés, és még azóta is szivárog a víz.

Na és most jön a lényeg: mikor megkértem ma, hogy legyen szíves minden nap fürödni, nem csak heti 2-szer, mert gusztustalan büdös van a lakásban, akkor az volt a magyarázat, hogy azért spórol a fürdéssel, hogy még kevesebb víz szivárogjon azon a repedésen. És én megérdemlem, hogy az ő bűzét szagoljam egész nap, mert akkor majd jól megjegyzem, hogy máskor nem vitázok vele. Na ez meggyőzött róla, hogy kretén? És ehhez hasonlók mennek szinte minden nap.


35: tervezett gyerek volt, marhára nem voltam munkanélküli, az ingatlan az övé. Előtte még nem volt ilyen szinten pofátlanul kretén, voltak jelek, de nem olvastam belőlük, mert tapasztalatlan voltam, meg lelki nyomorék. Ilyenkor az ember elhiszi, hogy tényleg ezt érdemli. De a gyerek óta jelent neki nagyobb élvezetet ez, amióta látja (vagy azt hiszi) hogy nem tudok elmenni, élvezi a hatalmat. Ez a tipikus "Én még ezt is megtehetem" szórakozás.

2021. ápr. 9. 20:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!