Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, a gyerekem...

Mit csináljak, a gyerekem egész nap nyűglődik, a férjem egy kretén...?

Figyelt kérdés
...én meg úgy érzem már reggel 10-kor, hogy felrobbanok, és legszívesebben ordítanék, de nem lehet, mert akkor a gyerek még idegbetegebb lesz, a férj meg még azzal is bszogatni fog, hogy őrült vagyok. És ez így megy minden egyes nap. Nincs egy jó pillanatom, semmi boldogságot nem adnak a körülöttem lévő emberek, de még annyi se adatik meg, hogy nyugodtan ellegyek magamban. Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben, hogy ne kattanjak be? Válás nem megoldás, mert akkor a férj, csak még jobban a nyakamra mászik a gyerekre hivatkozva. Meg lehet nem is nekem ítélnék, mert csóró vagyok. Vagy esetleg még ellenem is fordítaná. Van más is ilyen helyzetben? Hogy lehet úgy leélni egy életet, abban a tudatban, hogy elk.tad? Az a baj, hogy nem az a típus vagyok, aki belemászik a kollégái meg a fodrásza képébe, és azoknak szívja a vérét, csak mert sz.r az élete. Eleget tették velem is éppen elégszer. Alkohol se megoldás, mert akkor meg azért cseszegetne a férj. Minden nap eljön az a pont, amikor legszívesebben már hozzávágnék egy tányért a falhoz, de nem lehet, mert nem segítene úgyse semmin, a falon lenne egy lyuk, egy tányér pocsékba menne, a férj meg csak ellenem fordítaná ezt is. Segítsetek kérlek!
2021. ápr. 9. 12:46
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, azért az csak feltűnt az ismerkedési fázisban, hogy a párod nem fürdik, erre nem most kéne rádöbbenni...
2021. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Ez csak egy pár hetes dolog. Most éppen ezt találta ki.
2021. ápr. 9. 21:08
 43/55 anonim ***** válasza:
39%
Tehát 7 évvel ezelőtt már kimerült, hogy nem normális, de te azért ~másfél éve csak bevallaltal vele egy rothadó ingatlanba egy gyereket. Hát tudod mit, megérdemled a sorsodat, csak gyereket sajnálom
2021. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
89%
És nincs hova menned? Szülőkhöz, tesó pl?
2021. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
30%
Lépj le, a nyűglödő gyerek nélkül.
2021. ápr. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 petra.kathleen ***** válasza:
93%

Szerintem valami történhetett köztetek, amitől elkezdtetek egy ilyen adok kapok játszmát, de ezt nyilván nem tudjuk, nekem csak ez a sejtésem. Ne haragudj, de nem tudom a ferjedet látni az egyedüli hibásnak, ti valaha szerettetétek egymást, sok éve együtt vagytok, nem egy friss kapcsolatba született ez a baba, hogy ne ismertetek volna egymást. Ha valakivel olyan egetverő probléma lett volna, rengeteg idő lett volna lezárni a kapcsolatot a gyerek előtt.

Ha fontos nektek az, hogy a gyereketek a lehető legjobb körülmények között nőjön fel, én biztos, hogy megpróbálkoznék egy parterápiával, hogy kideruljon, mi ment félre, és hogy menthető-e a dolog (általában igen). De ha így se megy, akkor be kell fejezni, mert az senkinek sem jó, ha ilyen szeretettelenül éltek együtt. Lehet menni külön, a gyerekről meg lehetőség szerint továbbra is együtt gondoskodni, közösen felelősséget vállalni.

2021. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
82%

Amit írtál, az alapján nem csak a férjeddel van baj. 7 éve egy azon vitáztok, mit kéne megszerelni? Hát hívjál ki te egy szerelőt. Vagy ha kisebb meló, szereld meg te youtube alapján, attól, hogy nő vagy, nem vagy kevesebb vagy bénább hozzá. Nálunk is mindig én intéztem, csináltam ezeket, mert a férjem béna volt hozzá. És ezek szerint már a problémák előtt úgy álltál hozzá, mintha ez egy ingyen albérlet lenne, aminél szidod a tulajt, hogy nem intézkedik, nem pedig úgy, mintha a közös otthonotok. Szóval ennyire sosem bíztál benne.

És amit írtak, hogy ha már azóta gyűrűznek ezek a problémák, erős öngól volt vele gyereket vállalni és örökre összekötni magad. Szerintem tudat alatt azért csináltad, hogy a gyerek majd társad lesz meg őt legalább saját képedre formálod... na meg addig sem kell azzal foglalkozni, hogy a repedések a kapcsolatotokon nem csak némi glettelést kívánnak, hanem komoly statikai hiba jelei. Amíg csak az érdekel, hogy győzheted le, hogy neked legyen igazad, és azt csinálja, amit te akarsz, addig ebben az állóháborúban maradsz. Csak a saját hozzáállásodon tudsz változtatni, nincs olyan varázslat vagy furfangos taktika, amivel őt változtathatod meg, szóval ezt ne hozd fel kifogásként, hogy nem irányíthatod. Ha nem tudod elérni nála a céljaid, mert azok nem közös célok, nem egy csapat vagytok, akkor vagy más célt keresel vagy nem vele. Tudom, hogy nehéz lépni vagy ki vagy vissza, mert ez legalább ismerős és már tudod a játékszabályokat, csak így pazarlod az éveidet arra, hogy mást hibáztatsz. És a gyereked is ebben a "Legyek ura feelingben" fog felnőni és ezt viszi tovább. Legyél okosabb és ne azt nézd, mit miért nem lehet megcsinálni.

2021. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
59%
Én otthagynám a francba a gyerekkel. Néznék valami melót szállással és húznék. Később kivennék egy albit és keresnék jobb melót. Élném világom.
2021. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
69%

48!

Jajj de jó lenne a te gyerekednek lenni..

2021. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!