Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi szólnátok ha a 18 éves...

Mi szólnátok ha a 18 éves lányotok ezzel állítana haza?

Figyelt kérdés

Tegnapi kérdésen gondolkodtam el, abban egy 18 éves lány és a párja is csak azért nem vállalnak gyereket, mert mit szólnának az emberek.Lányos anyukák ti mit szólnátok, ha ezzel menne haza a gyereketek, hogy ő ennyi idősen mindenképp gyereket szeretne, mert készek rá anyagilg,meg együtt vannak már x ideje ,minden feltétel adott ahhoz hogy jöhessen a gyerek.

Nekem van lányom.Van véleményem a témában, de kíváncsi vagyok mások válaszára.



2021. ápr. 20. 15:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen ki áll készen anyagilag a gyerekvállalásra?

Miből lesz GYED, GYES stb? A diákmunkából? :D

Hova megy vissza dolgozni a nő szülés után, ha előtte az iskolapadban ült?

2021. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

2 olyan párról tudok (a nem öregek közül) akik tényleg az mellett kötöttek ki, akivel 18 évesen együtt voltak, ez egyik pár szarrá csalta egymást még az esküvő előtt (14 volt a csal mikor összejöttek, most 34), a másikban a lány 15 volt mikor az első gyerekük született...

Én is fú de szerelmes voltam akkor, még 7 évig együtt voltunk, utólag nagy hiba volt az egész.

Sok barátnőm volt jaj de komoly kapcsolatban eljegyzés, szültek is hárman, egyikük sem azzal van már!

Ennyit ér...

2021. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

"Most ez valóban divat, hogy a 16 éves gyerek már mehet lakni Pistihez?"


Maximum cigóéknál.

2021. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!