Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekbántalmazás pszichológi...

Gyermekbántalmazás pszichológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ha egy két éves kisfiú az édesapjával marad hetekre és ő vigyáz rá és a hetek elteltével észrevettem hogy a gyerek megváltozott és az a gyanúm hogy verte . Szóval ezt egy gyermekpszichológus be tudja bizonyítani?

2021. ápr. 21. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez a tegnapi meséd folytatása? Egyre gyengebb a sztorid.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2021. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudod bizonyítani, hogy előtte nem ilyen volt, illetve hogy nem a te viselkedésed váltotta ki ezt a fajta viselkedést nála..


Ez már bukta, csak a sebeket lehet gyógyítani nála!


Jelezd mindenhol, ahol tudod, védőnő, családsegítő, gyermekvédelem.


Elolvastam a korábbi sztorit, szerintem nem kamu, az ország nagyrészében ilyen emberek élnek..


Egyébként ha nem ez lenne a viselkedésváltozás, szimplán okozhatja a hiányod is, két hét sok idő.


Ha nincs szerződés és házasok vagytok, a pénz közös! Nem elvetted a pénzét, a te pénzed volt az ő zsebében:)

2021. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm végre egy értelme ember. A gyermekvedelemnel már jeleztem de nem merek feljelentést tenni ellene mert nincs bizonyíték és valószínűleg csak a fejét bántja a picinek meg szerintem lelki terror amit hasonlóan velem is csinált. Vissza üthet fordítva is . Csak míg együtt éltünk nem merte előttem bántani a gyerekeket. Az gyerek vedonoje feje át van mosva vagy megvan le van fizetve esélytelennek látom hogy neki akármit jelezzek. Nem tudom mi tévő legyek ez egy kész horror.
2021. ápr. 22. 17:30
 14/17 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, mit gondol? A lényeg hogy te jelezted, hogy nézzen rá apukára néha, ha ott a gyerek! Nem kell neked hinnie, de kell, hogy nyoma maradjon az aggályodnak, csak úgy valódi.


Családsegítő? Illetve ha jár bölcsibe, az is jó lenne.. ott is lehetne szólni, hogy figyeljék, és azt is apukával milyen a viszonya.

2021. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gyerekorvosnak is jelezheted.

(Nem hiszem, hogy egy védőnő megvehető, őket nagyon ledorongolják, ha a körzetükben lévő gyerekkel baj történik, de persze lehet..és az is, hogy szimplán csak trehány.) Orvosnak szóljál, majd ő a körmére néz.

2021. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De akkor miért hagytad nála a gyereket ha tudod hogy ilyen??? Erre senki nem gondolt??
2021. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16!


Nem hagyott senkit sehol, kamu a történet.

2021. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!