Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordanak a szülők maszkot...

Hordanak a szülők maszkot azon a játszótéren, ahova jártok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 21:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
10-es azért csináltass egy tesztet, lehet hogy újra elkaptad vagy igazán ki se jöttél belőle. Ismerősöm az első hullám óta kínlódik a betegséggel és utókezelésekre szorul. Próbálj ki több maszk típust, hidd el nekem is csak a sokadik jött be. Elhiszem hogy kellemetlen hordani, de így még tök értelmetlen a hordása.
2021. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%

Azért köhögök, mert tüdőfibrózisom lett és hörgőszűkületem. Ez NAGYON sokáig így lesz még. Akár hordok maszkot, akár nem.


Nem azért köhögök, mert újra elkaptam, hanem a szövődmények miatt. Folyamatosan járok a háziorvosomhoz, aki tüdőgyógyász. Jövő héten lesz a 3. röntgenem.

Kontroll alatt vagyok, nyugi.


Amúgy 38 éves nő vagyok, nem dohányzom, és a covid előtt egészséges voltam!!

2021. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%

11. Amúgy igazad van. A maszk hordása így értelmetlen. Csak sajnos megbüntet a rendőr, ha nem hordom.


Egy valamitől véd meg:a büntetéstől.

2021. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy se sok értelme van a maszknak. Én itthon vagyok a fiammal. Emberek közé boltba és játszótérre megyünk. Mindenhol felveszem a maszkot. És láss csodát mégis elkaptam ezt a nyavaját 🤷
2021. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó te felveszed, de a gyereked is felveszi a játszótéren vagy a többi családtag is mindig felveszi ( akkor is ha csak nagyihoz megy stb)?
2021. ápr. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
1,5 éves szted hogy venné fel? Igen tudom hogy ő is fertőzhet. Meg a rokonok is. Akkor most zárkózzak be? Kínozzam magam mega gyereket is? De mostmár vihetem majd bárhová. Őt aki fertőzhet. Maszk nélkül. Mert ugye nekem van kártyám
2021. ápr. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem úgy értem, hogy "juuj szemét gyerek miért nem hord maszkot",de ne azt írd, hogy a maszk mit sem ér, igenis teszi az a dolgát az más, hogy muszáj a másfél évest játszótérre vinni és nem takarod az orrod (ennyi idősen mondjuk otthon is simán eljátszik). A maszk szépen teszi a dolgát, ha rendesen használják és ha mindenki vigyáz magára.

Én nem velünk élő családtagoknál viselek maszkot és ha furán néznek hát így jártak(de tudom hogy ők mászkálnak, plusz sógor gyereke suliba jár, szóval nem alaptalanul viselek maszkot), nem zárkózom be,de hülye lennék miattuk elkapni, főleg ha a mai napig szenvednék a betegség utóhatásaival...

2021. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%
Azt vágod, hogy 2 külön emberhez írsz? Én a játszóteres takarom az orrom. És nem fogom bezárni a fiam és nem vinni játszira mert rohadtul szereti. Nem vagyok befosva ettől a vírustól.
2021. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
18-as te tudod, bár a brit vírus így hogy utótüneteid vannak simán legyűr és tök jó ha a gyerek anya nélkül marad mert nem vagy befosva ettől a vírustól... Gondolj akkor a gyerekedre, ha már magadra nem.
2021. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
De még mindig nem fogod fel hogx nem én vagyok az akinek utótünetei vannak? Amúgy meg a gyerek is simán lefertőzhet mert ő is elkaphatja. Akkor 0-24 hordjak maszkot?
2021. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!