Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karrierista nők, akik nem...

Karrierista nők, akik nem adták fel a karrierjüket gyerekszülés után: mennyi idős volt a gyerek, amikor visszamentetek dolgozni? Ha beteg a gyerek, ti vagytok vele otthon? Igénybe vesztek-e valamilyen segítséget? (Pl.: bébiszitter, takarítónő)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 18:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
98%
én a 2. szülinapja előtt 4 hónappal mentem vissza, mert kaptam egy jobb lehetőséget, és az előzőre nem akartam volna semmiképp. Viszont ha most innen elmennék szülni, fél éves kora után 1-2 nap bejárással, többi home office és 1,5 éves korától meg rendes munkarendben visszamennék.
2021. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
20%
De amugy oszinten megtudjatok nekem azt valaszolni,miert is szultok gyereket,ha annyi oromotok nem telik benne hogy ne passzoljatok le egesz hetre par honap otthon let utan??
2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%
#8-as vagyok. Igen, meg tudom magyaráz 12. Az az oka, hogy ha "csak" itthon vagyok a babával (aki a mindenem), akkor is haszontalannak érzem magam egy idő után, szeretem a munkám, szeretek dolgos lenni. Akkor vagyok boldog, ha a kislányommal IS vagyok és dolgozok IS. Jobb a babának egy boldog anyuka, mint egy emiatt depressziós fehérboros anyuka. A bölcsi kb. csak az anyukának rossz, a gyerekek hamar alkalmazkodnak és élvezik a változatos környezetet és a társaságot. Ha olyan szuper lenne a lelki fejlődésére a babáknak a 3 éve, akkor ahol ilyen rendszer van (Magyarország és Cseh ország) szuper kiegyensúlyozottak lennének a tinik és felnőttek a többi EU országhoz képest, de baromira nem így van, keress a statisztikákra! A szuper 3 év nem szuper a gyerekek lelki egészsége szempontjából, max az anyukának jó. Én pörgősebb tempóban élek, szeretek több helyen teljesíteni, 3 évig otthon tanítani a picit és vinni a háztartást megbénítana. Amúgy sincs pedagógus diplomám, hogy egy 2-3 éveset fejlesszek érdemben arra ott vannak a bölcsödés szakemberek. Szívesen.
2021. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
#8 vagyok. Amúgy én teszek rá, ha valaki 3 évig van otthon. Ő dolga. Én képtelen lennék rá. Ez a kérdése azokat szólította meg, akik szeretik a munkájukat, nem téged.
2021. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

16!

Attól függetlenül, hogy valaki visszamegy dolgozni a gyerek mellett, még nem jelenti azt, hogy onnastól kezdve nem foglalkozik a gyerekkel. Én is visszamentem, aztán mikor hazaértem már csak és kizárólag a gyerekemmel és a férjemmel foglalkoztam.

2021. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

“De igen kiegyensulyozattabb felnotte valnak akikkel otthon volt az anyjuk“


Te ezt gondolod, a nemzetközi kutatások meg nem. ;)

Egyébként miért nem marad otthon a férfi (is)? Miért kell mindent beáldozni a nőnek? Kettes válaszolóék megoldása nagyon tetszik.

2021. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
16%
17-es. Igen ha hazaérsz 16 ra amit kétlek,mert ritka,marad 4 óra hosszád a napból a gyerekre,mert 20 kor egy bolcsis már bőven alszik. Azért ezt atgondolnám.... És a férjéhez hozzá se szóltál meg és a háztartás főzés.stb.
2021. máj. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%

18as mert kisbabanak az anyjaval a helye😀 amugy meg sok helyen otthon marad a ferfi bar ez szerintem eleg nevetseges dolog😄

De arra meg mindig nem tudtatok valaszolni minek kell a gyerek ha par honap utan mar teszitek magatokat h "depressziosak vagytok😓"

2021. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

18!

6-2ig dolgozok ;)

És mint írtam a családommal vagyok ezután. Ebbe a férjem is beletartozik. Főzni hétközben a férjem szokott, vagy pedig rendelünk. Takarítani is csak amit nagyon muszáj, inkább hétvégente takarítom ki a házat.

Egyéb kérdés?

2021. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
13%
Így azért egy fokkal jobb. Én fel hatra érnek haza teljes munkaidős allasomban. Meggondolom.
2021. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!