Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karrierista nők, akik nem...

Karrierista nők, akik nem adták fel a karrierjüket gyerekszülés után: mennyi idős volt a gyerek, amikor visszamentetek dolgozni? Ha beteg a gyerek, ti vagytok vele otthon? Igénybe vesztek-e valamilyen segítséget? (Pl.: bébiszitter, takarítónő)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 18:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11%

Minek szuli meg azt a szerencsetlen gyereket az, aki 3 honap utan visszamegy dolgozni, holott anyagilag megtehetne hogy otthon marad?

Most oszinten, nem marad meg 40-50 ev a munkara, hat nem erdemli meg az a szerencsetlen gyerek, aki nem maga kereckedett erre a vilagra, hogy legalabb 1-2 evet kizarolag neki szentelj?

Konyorgom, ha mar gyereket vallaltunk, ezt a minimalis aldozatot nem lehet meghozni erte? Csak megszuli erre a vilagra mint kutya a kolyket, aztan futas vissza a mokus kerekbe loholni a penzert ugyebar az a legfontosabb itt egyeseknek.

Ennel meg azt is jobban becsulom, aki nem szul, elismeri hogy neki nem kell gyerek, de nem is baszik ki egy artarlan lennyel...

Ha ugy lenne, inkabb lemondanek dolgokrol es en nelkuloznek, minthogy a gyerek nelkulozzon engem, de ha plane anyagilag megteheti valaki a leggazabb, hogy megis a munkat valasztja. Oszinten, minek kellett akkor gyerek? Facen lajkokat gyujteni?

El nem tudom mondani mennyire melysegesen lenezem ezeket a noket. Vekerdyt lehet olvasni, nemhogy a bolcsit, meg az ovit sem tartja olyan jonak, mintha az anya mellett maradhatna a gyerek!

2021. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
21 ennyi!! Es mi vagyunk hulyenek beallitva! Szegyen!
2021. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"El nem tudom mondani mennyire melysegesen lenezem ezeket a noket. Vekerdyt lehet olvasni, nemhogy a bolcsit, meg az ovit sem tartja olyan jonak, mintha az anya mellett maradhatna a gyerek!"


Én meg el nem tudom mondani, mennyire mélységesen lenézem az olyanfajta nőket, mint amilyen te vagy, aki azt gondolja, hogy azért, mert otthon meresztette a pcsáját 3 évig, attól jó anya.


Amúgy miért pont Vekerdyt kéne olvasni? Vekerdy talán otthon maradt a gyerekkel 3 évet?

Az óvoda rossz? Akkor iskolába se menjen a gyerek? Maradjon otthon az anyjával, sose legyen vele egykorúakkal? És hol van a gyerek apja? Rá nincs szükség? Vekerdy ezért nem maradt otthon? Vagy miért?


Süt belőled a rosszindulat és az önámítás. Azt gondolod, hogy te bárkitől feljebbvaló vagy, de nem.

2021. máj. 5. 07:43
 24/32 anonim ***** válasza:
9%
Azert az ovoda rossz es a beadom a 3 honapos babamat bolcsibe kozott van par ev kulombseg..
2021. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

Én legalább le tudom írni azt, hogy “különbség”. Ha nekem is max érettségim lenne, akkor én is otthon lopnám a napot 3 évig.

Egyébként a kérdés nem neked szólt, miért kell itt bírálni másokat? Leírták többen, hogy hogyan csinálták, te meg jöttél osztani az igédet, amit senki sem kért.

Persze mindjárt jön majd a válaszod, hogy mérnök/orvos/jogász vagy. ;)

2021. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
15%

Bescanneljem a diplomamat vagy mit szeretnel? Egyebkent teljesen mindegy, mert egy 8 altalanossal rendelkezo embert sem nezek le, es lehet sokkal jobb anyuka mint a hu de nagy karrierista. Nekem vallalkozasom volt es bizom benne, hogy lesz is meg, de nem azert szultem, hogy 3 honaposan lepasszoljam!

Ezt sajnalom de nem fogom tudni soha megerteni....mindenki persze azt csinal amit akar, korhazbol irany a munka.

2021. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
17%

21-es voltam...

Amugy a 24-es valaszolo megint mas, erre rajohettel volna..namindegy..nezd at a helyesirasomat azert nekem is.

2021. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

25 nem vagyok jogasz bolti elado vagyok es akkor mi van😊

Nem papiron merik az inteligenciat en legalabb felelosseget tudok vallallni a gyerekemert ha mar alam b..tak es kepzeld nem a seggemet meresztem 3 evig hanem mosok fozok takaritok mint egy normalis feleseg:)

2021. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
2%
27 hagyjad ez agyhalott 😂 diploma megvan esz meg hozza nulla
2021. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
13%
Csak a gyerekeket sajnalom ilyenkor tudod...az a 3 honapos az anyukajat meg biztosan igenyelne....de az 1 eves is...
2021. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!