Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnál úgy 2. gyerek,...

Bevállalnál úgy 2. gyerek, hogy most hónap végére nem marad pénzetek? Általában az utolsó napig kitart, de van, hogy előtte 2-3 nappal elfogy.

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
84 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nem is értem hogy gondolod.
2021. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Vond le még belőle ami 1 hónapra kell a kicsinek. Számolva azzal is, ha esetleg nem lenne tejed.

Most add hozzá a családi pótlékot, meg esetleg gyest, vagy gyedet.

Na ugye? Még addig sem tart ki. És akkor nem számoltuk, ha esetleg beteg lenne.

2021. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nekünk most a második babánál volt némi izomprobléma. Nem vészes, 2 hónapig jártunk Dévényre plusz kétszer voltunk egy másfajta kezelésen és be is hozta a lemaradást. Viszont ez nekünk kb. 150.000 forintba került. Nálunk nem probléma, de te mit csinálnál ilyen esetben, Kérdező?
2021. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
Én még úgyse hogy havi 1milliót keresek nettoba.Nincs hitelel van házam stb.
2021. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne plusz egy gyerek akkor nem az utolsó napom fogyna el a pénz, hanem már a hónap középén.
2021. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Köszönjük #4. Szinte biztos voltam benne, hogy idetéved egy "kőgazdag", milliós fizetéssel, saját házzal és autóval rendelkező egyén aki nem mer belevágni a gyerekvállalásba mondván, hogy nincs elég jövedelme. Mondjuk egy névtelenül, arctalanul használt oldalon én is mondhatok akármit.
2021. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyen helyzetben nem lehet gyereket vállalni, és nem is kell. A gyerek nem csak úgy van. Költeni kell rá. De tételezzük fel (nem így van), hogy kapsz annyi támogatást, hogy pont kijönnek belőle a gyerek dolgai. Mi van akkor, ha elromlik a mosógép? Elromlik a gáztűzhely? Nem működik a fűtés és szerelő kell. Hogy hívsz oda szerelőt? Vagy ha a gyerekkel van valami? Azt hogy fizeted ki? Sehogy. Ilyen helyzetben nem kell gyerek.
2021. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szabad így gyereket vállalni.
2021. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem fogsz kapni annyi támogatást, hogy te is és a gyerek is megéljetek belőle normális körülmények között 3 évig + a terhesség utolsó heteiben, vagy akár hónapjaiban, ha veszélyeztetett terhes vagy.

Az lényegtelen, hogy most pont kijössz abból a pénzből, mert gyerekkel nem fogsz tudni megélni belőle. Ha csak pelenkát veszel a gyereknek, semmi egyebet, akkor se jössz belőle ki.

2021. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!