Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után ki mikor ment...

Szülés után ki mikor ment vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki baba mellett is dolgozott? Elsősorban amiatt kérdezem, hogyan oldottátok meg a szoptatást, hogyan változott a munka miatt a napirend? Nálam úgy van, hogy minél hamarabb vissza kéne mennem, ha azt akarom, hogy megmaradjon a munkám. Úgy tudom legalább fél éves koráig javasolt otthon maradni. Én szeretnék többet, de a munka sajnos minumum annyira fontos, pénz kell, nem mehetünk az utcára, nem engedhetem meg magamnak, hogy ne vegyenek vissza aztán. Férjem is dolgozik, de ő is retteg, mehogy kirakják, mert járt már így egyszer egy másik munkahelyén. Visszatérve a kérdésre, aki hasonló cipőben van/volt, írjon, a negatív hozzászólások jelentve lesznek.
2021. máj. 8. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Hugom a gyerek 4 hós korától dolgozott home officeban. Dédit magukhoz költöztették és ő volt vele napközben.
2021. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
#10, a parom ugy ismert meg hogy gyeden levo (majd az is lejart, tartalekait felélt) egyedulallo anya voltam. Hozzakoltoztem 2 gyerekkel es mindent o fizetett, mikozben sajat bevetelem a gyt, a csp volt, igen, van akinek ez kellemetlen. Nem kozos gyerekek.
2021. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
12 le a kalappal a párod előtt!
2021. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 23 hónappal szülés után, a masodiknál 19 hónappal utána, mindkét gyerekem bölcsibe járt és mindketten két évig jártak (a nagy őszi, így ő a bölcsiben volt "évvesztes").
2021. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!