Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben találtatok értelmet, ha...

Miben találtatok értelmet, ha a gyermekvállalásról lemaradtatok?

Figyelt kérdés

Elszúrtam - 44 évesen nem volt olyan kapcsolat, ahol a partnernek lehetett volna vagy akart volna gyermeket. Most váltunk - ő (36) elzárkózik a gyermekvállalástól és ez volt az egyetlen ok, ami miatt külön folytatjuk.


Mindemellett 44 évesen kezdem túlkorosnak érezni magam.


Miben lehet értelmet találni, ha a gyermek nem adatik meg?



2021. máj. 8. 20:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
Na meséljetek, mi a problémátok a 8-as kommentemmel? Várom az érveket, mert lepontozni bárki tud ;)
2021. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%

#11: Nyilván az, hogy te magad nem akarsz gyereket. Innentől instant lepontozás van, üdv az oldalon:)


#2

2021. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

Mert az én 4# válaszom? 29%.


A kérdés az volt ki mit csinálna ha le kellene mondani a gyerekről, és én leírtam, hogy hátizsákkal hippi módra utazgatnék. Nyilvánvalóan ezt gyerekkel nem tehetem meg, nem is cserélném el erre, de ha már lecsúsztam erről, akkor ezt tenném, világjáró lennék. És ez 29% a sok hülye picsânak.

2021. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Minden kommentet köszönök - részemről minden esetben ment a zöld pipa és menni is fog.


Alapvetően hittem a klasszikus családfelállásban. Több hosszabb kapcsolat is volt, meglepő módon pont a partner nem akart gyereket.


Azt hittem egyértelműbb: FÉRFI vagyok. :)


Sajnos egyre inkább a nők zárkóznak el a gyermekvállalástól - pedig ezzel egyre több férfit kényszerítenek gyermek nélküli életre. Legalábbis kevesebb esély marad egy szép családi életre, ahol a gyermek is helyet kap.


A jelenlegi párom (lassan volt feleség) imádja a munkáját, imád engem (ebben a sorrendben) és egy fantasztikus Nő. A gyermek és a család nem fér bele.

2021. máj. 9. 12:35
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit rosszul érzem most magam. Valahogy rögtön arra asszociáltam hogy nő vagy. Pedig itt az ideje beletörődni, hogy a nők között is legalább annyian vannak akik nem akarnak gyereket, mint a férfiak körében.
2021. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
De minek pazarlod az időd olyanokkal akik nem akarnak gyereket?? Ha neked ez minden vágyad, akkor miért nem ezalapján keresel párt? Annyi szerencséd van hogy férfiként nem tudsz kifutni az időből.
2021. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Jaj ne parázz :)


Párom 53 éves és most születik az első gyermeke aki közös 😊 (nekem a harmadik lesz).


Ő már rég elengedte ezt a dolgot, úgy is rendezkedett be. Dehát ember tervez, Isten végez :D

Sosem szabad feladni! ☝️


33/N

2021. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk én azt nem értem, ti nem beszéltetek erről meg a házasság előtt?
2021. máj. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Beszéltünk a témáról - "egy baba talán" eredménnyel.


Hittem, hogy sikerül hagyományos családot teremteni és saját gyermeket felnevelni.


Próbáltam olyannal kapcsolatot kialakítani, aki már gyermekkel rendelkezett - az exférj, annak szülei és a gyerekek kiskamasz korszaka egyszerűen túl sok volt: Nem készen kell egy családot kapni, hanem megteremteni. Ez az, ami nekem nem sikerült - és nagyon nehéz elfogadni.

2021. máj. 24. 08:47
 20/21 anonim ***** válasza:
42%

"Beszéltünk a témáról - "egy baba talán" eredménnyel."


Ott kellett volna elengedni. A tálán az nemet jelent.

2021. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!