Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövőre elkezdenék a 6 hónapos...

Jövőre elkezdenék a 6 hónapos kor felettiek oltását Pfizerrel. Mit szóltok hozzá? Beadatjátok majd a babáknak, vagy nagyobb gyereknek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
78%

"Mondjuk azért idáig kevés dokitól hallottam, hogy lobogtatta a csoda kártyáját."


Az megvan, hogy az eüsoket oltották elsőnek Pfizerrel, ugye? 🤣

2021. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
36%

Meg, persze.

Csak még nem találkoztam velük :D

2021. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
32%

51!

Több eü-s családtagom van,senki sem kérte egyik oltást sem!

2021. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
36%

53

Nekem is. Nagybátyám sebész, nagynéném szemorvos, édesanyám pedig ápolónő, de egyikük sincs beoltva. Nem is akarjuk.

2021. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
76%

Az én keresztanyám radiológus, kérte. A nőgyógyászom kérte. A barátunk felesége sürgősségis, kérte.

Egyébként már februárban megkapta az eü dolgozók 93%-a az oltást. Biztos van olyan aki nem kérte, de jól látszik, hogy nem a többség. De természetesen itt mindenkinek csak olyan ismerőse van, akik abba az elenyésző kisebbségbe tartoznak. Valós 😂

2021. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
65%

50# a választhatóból, pl a rotából mi választhattunk melyik gyártóét akarjuk, igen. A kötelezőből természetesen nincs ilyen, mert azt központi úton szerik be, abból azt kapod, amelyik gyógyszergyárral megállapodott a kormány. Volt már olyan, hogy egyik évben ez, másikban meg egy másik szállította ugyanarra a betegségre az oltást.


Mikor nincs már kísérleti fázisban szerinted egy oltás?? 1-2-5-10 év múlva?

(Megjegyzés: a kísérleti fázisa hivatalosan megvolt. Másik. Egy gyógyszer (algopyrin) meg egy oltás nem ugyanaz)

2021. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
39%

56-os.

Engem nem kell meggyőzni. Akkor sem oltatom sem magamat sem a gyereket. Csak a testemen keresztül ahogy szokták mondani.

Senkivel nem vitázom, mert felesleges, amit írtam az én álláspontom amit írtál az a tiéd.

Tiszteletben tartom, hogy az emberek oltatják magukat, én nem, és én is kérem, hogy tartsák tiszteletben.

2021. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy akarom, hogy oltasd magad. Csak ne állítsál valótlant se !
2021. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtátok az álláspontotokat, nem vitát akarok, csak hogy ki hogyan áll ehez.
2021. máj. 21. 13:06
 60/74 anonim ***** válasza:
41%

51!


A Pfizer oltás óta a sógorom (ápoló) fizioterápiás kezelésekre jár,mert érzéskimaradások vannak a karjában.


Nagyon megérte neki... :(

2021. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!