Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövőre elkezdenék a 6 hónapos...

Jövőre elkezdenék a 6 hónapos kor felettiek oltását Pfizerrel. Mit szóltok hozzá? Beadatjátok majd a babáknak, vagy nagyobb gyereknek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
16%

5# ajánlom figyelmedbe ezt az elég kis korrekt írást

[link]

2021. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországon biztos nem kezdik meg, így a kérdés irreleváns.
2021. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
77%
Meglátjuk...alapvetően azt mondanám nem,de olvastam egy virológustól,hogy ha nagy lesz az átoltottság,előfordulhat,hogy a vírus a gyerekekre veszélyesen mutálódhat. Gondolom ha itt sorban halnának meg a gyerekek koronavírusban akkor senki nem mondaná,hogy semmi szín alatt. De reméljuk idáig sose jutunk el.
2021. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
25%
Nem, csak a kötelezőket kapta idáig, nem lesz nagyobb baja, mint idáig.
2021. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
31%

13

De akkor is semmi szín alatt. Nem ütök még egy szeget a koporsójába

2021. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
36%

Biztos, hogy nem.


Főleg úgy, hogy 2-3 hétig voltunk koronavírusosak a férjemmel. Én elég súlyos beteg voltam, a mentő is bevitt 1x.


Az 5 éves kislányunknak semmilyen tünete nem volt!!


Pedig biztos, hogy elkapta. Én 2.5 hónapig köhögtem. De még most, 5 hónap után is köhögök néha. Tüdőkárosodásom van és hörgőszűkületem :(.


Kizárt, hogy nem kapta el.


Akkor miért oltassam? Ha még tünete sem lett???

2021. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
60%

#16 te most viccelsz ugye?????

Saját bőrödön tapasztaltad, hogy mit okoz ez a szar, de a gyereked nem oltatod, mert annak úgy se lett baja. Ja, most. És ha lesz? Tavaly minden korunkbeli röhögött a covidon, hogy ó hát az csak az idősekre veszèlyes, mi ha elkapjuk meg se érezzük. Parancsolj itt van 2021.

Csak nehogy a gyereked legyen az, akit jövőre visz a mentő.

2021. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
42%

Egy olyan betegség ellen oltassam be, amit ő tünetmentesen átvészelt? Miért???

Miért??


Mi annak az oka, hogy akinek semmi de semmi baja nem lesz a vírustól, azt küldenék a legjobban oltani??


Egyszerűen nem értem a logikát. Ha most nem lett baja, jövőre se lesz. Ennyi.


Amúgy is féltem az oltásoktól. A csecsemőkori oltásait is csak 3 hónap csúszással kaphatta meg. A rotavírus ellenit nem adathattam be neki.


Úgy oltotta be a doki a kötelező oltásokkal, hogy a víz csorgott róla a félelemtől így is!!!

2021. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
53%

Beoltatnám, mert a tudományban hiszek és nem a konteókban.

Az rns vakcinákat is már tizenx éve fejlesztik, nem új technológia az sem.

A kínai/orosz pedig ugyanúgy elölt vírust tartalmaz, mint a gyakoribb oltások.

Nem az oltásoktól haltak meg emberek, hanem attól, hogy A) már fertőzöttek voltak, mikor oltást kaptak B) oltás után rögtön vigéckezdtek, nem várták ki, hogy elteljen a javasolt idő és legyenek antitestjeik.

Amúgy igen, 'teszt', mert a hosszú távú hatások nem ismertek, mint ahogy azért a Bexeroval sem oltanak még 10éve... érdekes annál nem baj...

2021. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Talán évek múlva, ha egyáltalán lesz bármi értelme. Egyelőre még mindig kísérleti fázisban van.
2021. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!