Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövőre elkezdenék a 6 hónapos...

Jövőre elkezdenék a 6 hónapos kor felettiek oltását Pfizerrel. Mit szóltok hozzá? Beadatjátok majd a babáknak, vagy nagyobb gyereknek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
30%

30,te nem vagy komplett!!


Én csak leírtam az első válaszomban, hogy volt probléma az oltásaival.


Erre belém kötött a sok idióta. Biztos sosem hallottak még ilyet...


Volt, hogy egy sima mezei antibiotikum első adagja miatt rohantunk vele orvoshoz, mert önkívületi állapotba került 2.5 évesen!!

2021. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
40%
Orvoshoz? Miért nem kórházba mentetek? Vagy akkora gond nem volt? Nekem ez szimpla drámázás ne haragudj...
2021. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem ez a jellemző. Hagyjuk már az extrém eseteket! Ez olyan hogy a legtöbb ember ehet mogyorót, valaki megbelehal. Az a valaki tudja, hogy vigyázni kell és körültekintőbbnek lenni. De nem ez a standard. Ebben se. Egy normál, átlagos embernek nem lesz baja tőle. Ahogy egy normál antibiotikumtól sem.
2021. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
31%
Nem kellett kórházba mennünk szerencsére. Mivel a háziorvos akkor írta fel azt a gyógyszert ( cefzil amúgy), és akkor meg is kapta az első adagot, hozzá szaladtunk vissza).
2021. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
71%

Én ezért kérdeztem, hogy szerinted ez mennyire jellemző? Bocs, de úgy vergődsz ezekkel a példákkal, mintha 10-ből 9 gyereknél előfordulna, ezért kb gyilkossági kisérlet lenne egy nyamvadt oltást beadni. Nem, nem az.

Azt viszont változatlanul fenntartom, hogy lehet baja jövőre attól, hogy most nem volt. Tudod van aki belehal egy tüdőgyulladásba, miközben volt már korábban olyanja, amikor is kilábalt belőle.

2021. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
64%
Na jó, uramatyám. A Cefzilnek semmi köze semmihez amit oltás okozhat ne idegesíts már, az egy antibiotikum gyulladásokra... Ha meg a Cefzilre allergiás (nem értem mi a fenét akarsz mondani) attól nyugodtan lehet oltani, én is allergiás vagyok egy antibiotikumra mégis minden oltást megkaphatok mert semmit nem okoz.
2021. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
26%

Nem allergiás. Ez "mellékhatás" volt, vagyis a teste reakciója a gyógyszerre. Mint az oltási reakció.


Tudom, hogy semmi köze! De már felidegesített ez az értetlen troll, komolyan...

2021. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
38%
Mi az ordítás? Az bizony sok gyerek mellékhatása a szurikra 🙄
2021. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Önkívületi állapot kanalas sziruptól. Örülhetünk, hogy nem károsította az agyát.... Amilyen állapotban volt. De szerencsére 3 óra alatt elmúlt... Hát ne tudd meg, mit éltünk át :(.
2021. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
19%
Mi, annyira ordított hogy elájult? Vagy ennek mi köze az oltáshoz?
2021. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!