Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan szülők aki...

Miért vannak olyan szülők aki nyomják bele húst gyerekeinek ha nem akarnak enni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 22:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%

Szóval tájékozatlan, őskövület, proli, és buta jelzőkkel illetsz mindenkit?


Jófej, ne csodálkozz, hogy egy ilyen bevezető után, még ha hasznos is lenne a válaszod sem kapsz jó értékelést, így nem megy át az üzenet.


Miért kell bunkózással kezdeni?

2021. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
6%
21-es, mert ez az igazság.
2021. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
97%

De ha így indítasz akkor ki fog figyelni arra amit mondasz? Így látod most mindenki arra figyel, hogy letaplóztad őket, ezért mondtam, hogy nem megy át az üzenet.


És szerintem nem igaz, szóval hagyjuk.

2021. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
2%

23-as, aki egyáltalán nem tájékozódik a témában, azt úgyse érdekli az sem, ha valaki szebben írja le a tényeket.


De cáfolj meg nyugodtan, csak ne arra alapozva, hogy "szerintem"

2021. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
81%

És mit akarnak enni helyette?

Ha gyerekem lenne, az én felelősségem lenne, hogy megfelelően tápláljam, minden szükséges tápanyagot megkapjon. Számomra a legbiztosabb módszer a húst is tartalmazó kiegyensúlyozott étrend, és nem akarnék a gyerekemen kísérletezni, hiszen valószínűleg még kevésbé vesszük észre, ha valami hiány lép fel, mintha a saját étkezésemről van szó. Ha huzamosabb ideig elutasítja a húsételeket, akkor persze próbálkoznék megtalálni, hogy milyen formában eszi meg szívesen mégis, meg nem gond, ha csak keveset kíván, lehet csak annyira van szüksége. De legalább ne utasítsa el teljesen, mert nem lennék nyugodt, ha szénhidráttal meg zsírral pótolná a kimaradt fehérjebevitelt.

2021. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
93%

Ezek után a kommentek után nem csodálom, hogy sokan utálják a vega/vegán embereket. Úgy beszéltek, mintha valami felsőbbrendű életforma lennétek, és mindenki hülye, aki másképp gondolkodik...

Senki nem azt mondta, hogy pacalt meg szalonnát kéne enni heti 5x...

2021. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
87%

26. Itt most gyerekekről, fejlődő szervezetről van szó. Nekik igenis kell. Innentől kezdve teljesen feleslegesen írtál. Itt most nem rólad van szó.

[link]

2021. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
9%

#27 Tévedsz, nem a másképp gondolkodással van a probléma, hanem a tudatlansággal.


Ha valakinél heti ötször hús a menü, azt tiszteletben tartom, legyen az ő problémája.


Azt azonban nem tűrhetjük, hogy ezek az emberek dezinformáljanak másokat olyan ostobaságokkal, hogy "állati fehérje márpedig kell, mert meghósz..."


Tudod, ha valaki szép csendben tagadja a covidot, azzal nincs semmi baj - de amint a hülyeségeit továbbadja a témában nem jártas, hiszékeny embereknek, veszélybe sodorván evvel az egészségüket, azt már hadd ne nézzük jó szemmel.

2021. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
87%

A 27-es "tudatlan buta vagyok," bocsánat, amiért nekem ezt tanították az egyetemen, hogy a kiegyensúlyozott, vegyes táplálkozás a legjobb hosszútávon( tehát igen, sok zöldség és gyümölcs, rost is szükséges).

A covidot meg egy percig nem tagadtam, nem is értem hogyan jön ez ide , szerintem csak vitatkozni akarsz, mert ezt meg sem említettem.

Egyébként voltam covidos, oltva is vagyok, szóval rossz helyen keresed ezt....

2021. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%

#26

Még jó h nem haltunk ki!!!

Komolyan azt hiszed h a hús evése miatt betegesebbek az ismerőseid?!


3 gyerek hordja rám a bacit mégsem voltam 5 éve beteg. Pedig eszek húst.

Akkor most mi van?


Egy gyereknél akkor lehet elhagyni a húst (de a kérdés nem a teljes elhagyásról szólt) ha pontosan tisztában vagyunk az aminósav szükségletével, és h ezt mi mással juttathatjuk be a szervezetébe.

Az "igazi" vegánok ezzel tusztában vannak. Valamint nem hurrognak le más embereket.

Ezt csak a #divatosmostvegánaklenni ostoba majmok csinálják.

2021. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!