Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan szülők aki...

Miért vannak olyan szülők aki nyomják bele húst gyerekeinek ha nem akarnak enni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 22:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
9%

"Ezek után a kommentek után nem csodálom, hogy sokan utálják a vega/vegán embereket. Úgy beszéltek, mintha valami felsőbbrendű életforma lennétek, és mindenki hülye, aki másképp gondolkodik... "


Mondjuk világosan leírtam, hogy nem vagyok vega és ha az lennék, akkor sem tiltanám a gyerekem a hústól -max. tőlem nem kapna-, ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy az embernek nincs szüksége húsra. Még tejre, tojásra sem, csak akkor már tényleg tudatosan kell táplálkozni.


Vagy nem értem, ti itt tagadjátok, hogy az emberi szervezet rakja össze a teljes értékű fehérjét magának? Vagy tagadjátok, hogy gyerekek milliói nőnek fel egészségesen vegetáriánusként (sőt ma már vegánként)? Mert ha igen, akkor ennyi erővel laposföldhívők is lehettek.

2021. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
90%
#32 itt egyedül az arroganciáddal van baj, nem a mondani valóddal!
2021. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan. Nagyképű, okoskodó pitsa nem vagyok kíváncsi arra amit mondasz, sőt amiért ilyen vagy ma veszek valami finom húst, jó nagy biológiai lábnyommal.
2021. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem nyomom le a fiam torkán a húst.

Itthon nem eszi meg, még az egész pici darabot is kipiszkálja. Megeszi a főtt zöldséget, párolt zöldséget, sült zöldséget, nyers zöldséget mellé. Szereti a tésztákat, sok zöldséggel. A tejterméket megeszi, de a húst elutasítja. Nem gondolom, hogy attól, hogy lefogom, és lenyomom a torkán, majd megszereti. Sőt, inkább még nagyobb ellenállást váltok ki belőle, akár az egész evés irányába is.

Nem főzök neki mást, mint magunknak, többféle étel kerül az asztalra, mindenki eszik, amit akar.

A bölcsiben megeszi a húst, fogalmam sincs, mit csinálnak, vagy hogyan, de ott még a rántott húst is megeszi.

Az én fiam imádja a zöldséget, gyümölcsöt, másé meg azt nem eszi meg, csak az üres tésztát meg kenyeret.

Ez van.

2021. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
89%

35-ös:

Mert bölcsiben tudja, hogy meg kell enni, otthon viszont anyut átvághatja a palánkon XD

Annak idején kiderült, hogy bölcsiben szobatiszta vagyok míg otthon nem voltam az, a válasz pedig az volt, hogy azért mert az kényelmesebb volt számomra és tudtam, hogy otthon megtehetem bölcsiben meg nem:P

2021. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!