Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 2-3 gyereket terveztetek,...

Ha 2-3 gyereket terveztetek, de 1 lett belőle ès nem egèszsègi okbòl, mièrt lett ìgy?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert TE és nem tudom hogy mégegyszer végig tudnám-e csinálni.
2021. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon 2gyereket akartam

Majd megszületett a lányom és tudtam, hogy csak neki tudom megadni azt a szeretet amit egy gyerek kíván

Nem tudom "szétosztani"

Sajnos bevallom, hogy valószinű a másodikat nem lennék képes ennyire szeretni

2021. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Anyagiak miatt. Egyet tudunk tisztessegesen felnevelni.
2021. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Rajottem h en a masodik nem létező gyerekem helyett magamat valasztom es az ici pici szabadidomet magammal szeretnem tölteni nem plusz egy gyerekkel. Mindenem a lanyom de en nem tudok tobbet magambol felaldozni. Zéró segítségünk van igy is
2021. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

Ès könnyű volt elfogadni? Ugyan csak 1,5 èves a lànyom, fellàngolàskènt èrzem sokszor, hogy szeretnèk tesòt, de ha logikusan gondolkodom nem menne.

Ő is TE, màr nyilvàn könnyebb, de ha a tesò is ilyen lenne, nem bìrnàm. Anyagilag is könnyebb, jövőre vennènk sajàt hàzat, nem mindegy, hogy 2 vagy 3 hàlòszoba kell.

Csak nèha azt èrzem, akarom ès kèsz, fèlek, hogy kèsőbb megbànnàm.

2021. jún. 15. 07:58
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Bennem is van neha fellangolas, aztan feliovok gyakorira, elolvasok par kerdest, ahol anyukak irnak ketsegbeesetten, hogy hogyan birjatok ket kisgyerekkel?, Nagy korkulonbsegnel hogy reagalt a nagyteso? Miert nincsenek rlna gyerekeim egyutt? Illetve szerintetek ciki, ha a lany a fiu oreg ruhait hordja? Szerintetek elfogadhato, ha hasznalt ruhakat veszek? Nekktek mennyi kiadas van 2 gyereknel, hogy birjatok? Es a tovabbi amit elhallgatnak, pl gyorskolcsont vesznek fel egy karacsonyi bevasarlasra. Tovabba, honnan van idotok/penzetek/energiatok magatokra ket gyerek mellett. Miert hagytak el a barataim? Nincs kivel beszeljek, kezdek bekattanni, mit tegyek? Csavargasra nincs penzunk, valami mas programotletetek van, ahol nem kell penzt kolteni?


Es rajovok, hogy jo nekem rgy gyerekkel, mert ilyen problemakra nincs szuksegem sem nekem sem a gyereknek.

2021. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Jaj tovabbi kedvencem, mikor maguk a gyerekek irnak kerdeseket: hogy tudassam szuleimmel, hogy mar kulon szobaba szeretnek menni? Szerintetek normalis, ha a 10 eves fiam a 4 eves lanyommal egy szobaban van? Miert szereti anyam a tesomat jobban, mint engem? Miert kap a tesom tobb mindent, mint en akkoriban?


Feknott korban: miert tamogatjak testverem jobban, mint engem? Szerintetek jogos, hogy a 30 eves hugom meg otthon lakik, engem mar 23 evesen azzal nyaggattak, hogy gyerek es csalad kell, hol az unoka? Szerintetek jogos, hogy trsom fosuli alatt nem dolgozik, nekem meg muszaj volt, mert nem tudtak ugyanugy tamogatni minket?


Miert szeretik a szuleim a testverem gyereket jobban, mint az enyemet?


Miert nem ertik meg a szuleim, hogy mas termeszet vagyok, mint a tesom, de azert szeretem oket?



ES A TOBBI


neeem, nem szulok tesot. En szeretem a beket.

2021. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Èn attòl nem fèlek, hogy nem tudnàm őket ugyanannyirq (nem ugyanùgy szeretni). Ùgy is megengedhetnènk extra dolgokat, ha 2 gyerek lenne, tehàt nem okoznànak gondot, de 1 gyerekkel nyilvàn kènyelmesebb (külföldi utazàs, stb)

Amitől tartok, hogy lelkileg hogyan bìrnàm, az elsővel nagyon nehèz volt, de külföldön èltünk, ahol durva covid miatti korlàtozàsok.voltak, 0 ismerős. Most azèrt màs a helyzet, emiatt talàn könnyebb lenne.

De vab mèg időnk eldönteni vègülis.

2021. jún. 15. 11:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Plusx a fèrjemmel eltöltött minősègi idő, ami kritikus.
2021. jún. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!