Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel lehet lefoglalni egy 10...

Mivel lehet lefoglalni egy 10 éves kisfiút?

Figyelt kérdés
Holnap vigyázni fogok egy 10 éves kisfiúra, akit nem igazán ismerek. Mivel szeretnek játszani az ilyen korú kisfiúk? Mivel kössem le? Nem akarom, hogy egész nap a gép előtt üljön. A családban nálunk én vagyok a legnagyobb, de én is lány vagyok és a húgom, az unokatesóim is, csak a lányokhoz értek.

2021. júl. 4. 10:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát én ha a húgomból indulok ki, akkor 10 évesen még nagyon is piszkált, hogy játszunk ezt, játszunk azt (már idegesített is ez az állandó túlbuzgósága, azt hittem baj van vele, hogy 10 évesen ennyire csak a játék érdekli). Nem babákkal, hanem inkább kártyázni és társasozni akart, néhanapján lemenni a játszótérre találkozni a barátnőkkel, mondom, a fiúkhoz nem értek, sose volt kisfiú a közelemben. Állatkert kilőve, mert nincs a közelben. Biciklizés meg azért nem jön szóba, mert nincs itt a biciklije a rokonoknál.
2021. júl. 4. 11:52
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha vevő a társasokra, kártyára, hozzon magával. Ha nem, akár egy ország-várost vagy torpedót is lehet játszani, nem kell hozzá semmi. Hagyd beszélni, csodáld, amit mond. :) Strand vagy egy kis medence esetleg nem jön szóba?
2021. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha van kert: labda, tollas, frizbi. Benti szórakotás: társas, kártya. Illetve nem tudom, hogy ki fog főzni, de egy csomó fiút érdekel a főzés, márcsak a mostani főzős műsorok hatására is, úgyhogy szerintem konyhai dolgokba bevonhatod, lehet, hogy újdonság lesz neki. Valami egyszerűbbet készítsetek, lehet szendvics, saláta, leves pl. Délután meg megnézhettek egy filmet közösen.
2021. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Délelőtt, mielőtt jön a hőség, mindenképp kinti program legyen. Nézd meg, milyen gyerekprogram van felétek. Park, játszótér, fagyizás. Nézz meg vele valami nevezetességet.

Ebéd után sziesztaképpen én is azt mondom, hogy legyen közös filmnézés. Olyan, ami neki való.

Utána játék, ami nálatok van. Nyugi, fog találni a húgod játékai közt olyat, ami érdekli.

És kétlem, hogy egész nap rajtad akar majd lógni, tud játszani, olvasni egyedül is. Pl mondd, hogy foglalja el magát, amíg uzsonnát készítesz, meglátod, úgy ellesz, mint a pinty.

Beszélgessetek, kérdezd meg, mi érdekli, kik a barátai, hová megy még a nyáron.

2021. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12%
Küld ki gazolni a kertbe
2021. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Tanítsad meg römizni, játsszál vele barkochbát, biztos még nem ismeri, úgyhogy ő gondoljon valamire, és neked kelljen kitalálni, de mutathatsz neki könyveket is, ha megvan otthon a Kis herceg, azt elkezdhetitek olvasni, és kérd meg, amikor megérkezik, hogy a telefonját kapcsolja ki, mert most te szeretnél ezt-azt megmutatni neki.Van ország-város játék is.
2021. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha más városba érkezik, akkor a legfontosabb dolgot mutasd meg neki a városodban.Az egy jó séta lenne.
2021. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!