Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már soha nem lesz energiám...

Már soha nem lesz energiám semmire?

Figyelt kérdés
16 hónapos nemsokára a kisfiam. Mióta megszületett, nincs energiám semmire. Nem bírok megnézni egy filmet, mert 15-20 perc múlva alszom. Nem bírok olvasni, mert 2-3 oldal után szintén alszom. Képes vagyok ülve is elaludni. Hiába alussza végig az éjszakát, én fáradt vagyok. Több emberes gyerek, segítségem nincs, leszívja az energiámat. Ez már mindig így marad? Ha visszamegyek dolgozni, gondolom akkor még rosszabb lesz.

2021. júl. 6. 09:21
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Kávé egyáltalán nem ér semmit, kicsit sem élénkít.
2021. júl. 6. 09:22
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Tornázz. Vannak neten jó kis videók. Ha tornázol, neki is megtetszik és együtt csinálja veled. Te is erőre kapsz.

Vidd el sokszor setálni, szabad levegőre. A séta megnyugtat, feltölt és mozogsz is.

2021. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pedig pont, hogy sokat fog javulni, ha visszamész dolgozni. Eleve írod, hogy több emberes baba, gondolom folyamatos figyelmet is igényel. Ugyan nem tudom, hogy mi a végzettséged, mit dolgozol, de azért általában a legtöbb munkahely olyan, hogy ha tartasz egy kávészünetet, akkor azt nyugodtan el tudod kortyolni, hogy senki nem megy utánad a budira és tudsz 5 percett csak úgy bambulni kifele a fejedből anélkül, hogy vigyorogva kellene magyaráznod, hogy mit csinálsz éppen.

Illetve nyilván idővel, ahogy nagyobb lesz és egyre többet fog eljátszani magában, bölcsibe megy, akkor neked is visszatér az energiád :)

2021. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
De jó lenne, ha így el tudnék aludni! Néha tök jól esne... De én sajnos semmit nem tudok aludni napközben, pedig lenne időm.
2021. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%
Ezek az elpuhult emberek problémái. Mindig mosolygok magamban, mikor ilyeneket olvasok.
2021. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Én csináltatnék egy teljes labort. Pajzsmirigy rendellenesség tud ilyet csinálni. Nekem alulműködésem van. Sokszor úgy éreztem mint te meg nagyon aluszékony voltam. Mióta gyógyszert szedek rá, sokkal másabb a helyzet. Ég és föld. Még úgy se voltam annyira szétcsúszva ha alig aludtam a fogzó gyerek mellett. Jah és az én fiam is TE.
2021. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
A mozgáshiány, a rossz életmód az okozója minden ilyesminek. A pajzsmirigybetegség csak a következménye.
2021. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes. Nálam úgy derült ki a pajzsmirigy hogy világ életemben aktív voltam. Sport, fizikai munka, egészséges étkezés. Akkor hogy is van ez? Csak úgy mondom hogy nőknél gyakori és örökletes. De mind1
2021. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
#8 nem azt mondtam, hogy kizárólag a rossz életmód az oka a pajzsmirigygondoknak. Azt írtam, hogy a kérdező problémája fakadhat a rossz életmódból.
2021. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
Hagyjuk már a rossz életmód dumát...aki ilyeneket mond, annak tuti nincsen többemberes gyereke.
2021. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!