Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már soha nem lesz energiám...

Már soha nem lesz energiám semmire?

Figyelt kérdés
16 hónapos nemsokára a kisfiam. Mióta megszületett, nincs energiám semmire. Nem bírok megnézni egy filmet, mert 15-20 perc múlva alszom. Nem bírok olvasni, mert 2-3 oldal után szintén alszom. Képes vagyok ülve is elaludni. Hiába alussza végig az éjszakát, én fáradt vagyok. Több emberes gyerek, segítségem nincs, leszívja az energiámat. Ez már mindig így marad? Ha visszamegyek dolgozni, gondolom akkor még rosszabb lesz.

2021. júl. 6. 09:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljes labor, pajzsmirigyey tènyleg èrdemes nèzetni. Nekem mindig alulműködött, de most ismèt àllìtani kellett az adagolàson.


Szintèn többemberes lànyom van, 0 segìtsèg, ràadàsul ő èjszaka is sokszor èbred mèg. Kemèny, de ez van :)


Nekem az segìt, ha dèlelőtt/dèlutàn jàtszòterezünk vagy vàrosban sètàlunk. Ìgy nem kell otthon szòrakoztatni, csak jàtszik vagy nèzelődünk.

2021. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%
A pajzsmirigy alul működésnek nem a fáradtság a legfőbb jellemzője, szóval én ezt kizárnám.
2021. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
22 akkor én miért voltam állandóan fáradt mióta szedem a gyógyszert meg nem? Meg miért kérdezte mindig a doki mikor állította a gyógyszert, hogy fáradékony vagyok-e. Ez az EGYIK fő tünete.
2021. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
23. egyik, de nem a fő tünete.
2021. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ni nincs pajzsmirigy-alulműködésed,pluszban? Az szerintem is jó lenne, ha többet mozognál, amíg a gyerek alszik, valakit csak át lehet hívni egy fél órára, hogy vigyázzon a gyerekre, amíg futsz egy kört. Ez jót tenne. De hol a férjed?
2021. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fáradt lehetsz. Nem tudnál te is akkor aludni, amikor ő alszik?
2021. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljes vérkép, benne a TSH-val (pajzsmirigy) nem árthat, lehet, hogy vérszegény vagy. Mindenképpen kellene vérképet nézetni. Persze első a körzeti.
2021. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!