Túl kövér a babám?

Figyelt kérdés
A védőnő szerencsére nem mond semmi erre utalót, de az emberektől rendszeresen megkapom, hogy ne adjak neki ennyit enni. De mégis hogy éheztessek egy babát? Szoptatom, két óránként kér enni. Nincs komfort szopi vagy ilyesmi, csak evésre használjuk. Nem lenne szívem kivenni a szájából félúton... 4350 grammal született, tegnap töltötte a 3 hónapot és most 8150 gram. Gondolom ha elkezd mászni, alakulni fog ez. Sem én, sem a férjem nem vagyunk kövérek.
2021. júl. 6. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is dettó két óránként követeltem az ételt mikor baba voltam és anyám etetett is rendesen, nem sajnálta tőlem. Mégsem vagyok több mint 80 kg. Teljesen rendben van a súlyom. Szerintem inkább halgass a védőnőre ne másokra.
2021. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!