Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek a fiammal, hogyha...

Mit tegyek a fiammal, hogyha szégyellős és fiú létére melltartót akarna hordani?

Figyelt kérdés

4 éves. Ma voltunk strandon és nem akarta levenni a pólóját, mert látszik a cicije. Hiába mondtam neki, hogy fiúknál nem zavaró, hogyha látszik, jött azzal, hogy ő nem akarja levenni, mert meglátják a cicijét és mert nekem is el van takarva, takarjuk el neki is. Végül pólóba meg fürdőnadrágba bement, de szólt az úszómester a gyerekmedencénél, hogy pólóba nem lehet bemenni. Így kijött, azt hittem le akarja venni, de nem. Inkább kint ült a parton, de nem ment be. Nem akarja levenni és előttünk is kezd szégyellős lenni, úgy kell kiemelni a fürdőkádból, hogy becsukjuk a szemünket.


Megyünk jövőhéten Balatonra, mit csináljak vele?


2021. júl. 6. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Most jönni fognak az "adj rá nyugodtan hercegnős bikinit" válaszok, se én inkább az UV-szűrős úszóruhára szavazok, abból csak a lábszára és az alkarja látszik ki.
2021. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet venni gyerekeknek egész alakos (értsd rövidnadrág-rövidujjú) egyrészes úszódresszt. Ha jól emlékszem, UV-szűrős.


Biztosan nem kényszeríteném semmire, a lényeg, hogy ő jól érezze magát.

2021. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Valszeg az előző életében nő volt. Nem vicc! A Balcsiba bemehet pólóban is. Sok kisgyereket úgy visznek be a vízbe, hogy ne égjen le. Mi is ráadtuk. Harmadik naptól a férjemre is 😀, mert addigra sz@rrá égett.
2021. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Elég bizarr.... 4 évesként még lány is mehetne strandra simán csak alsó fürdőruhában.


Mitől lett ennyire gátlásos, hogy még otthon a szülei előtt is zavarja ez? És az nem zavarja fürdésnél vagy vetkőzésnél, hogy a hímvesszőjét látjátok?


Apa együtt él a családdal? Őt sose látja félmeztelenül a gyerek? Strandon sem?


Életemben nem hallottam olyat, hogy egy kisfiú a felsőtestét takargatná.


Van egy olyan gyanúm, hogy molesztálták. :-(

Bár tévednék!


Vagy kamu az egész kérdés.

2021. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Goldika, és te a gyerekeiddel a sok hülyeség mellett foglalkozol egyáltalán?


Van olyan, hogy egy fiú szégyellős 4 évesen, és van olyan, hogy egy lány még 8 évesen meg 10 évesen sem szégyellős. Na erre varrjál gombot!

2021. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű uv-szűrős póló és kész. Nem kell agyonkomplikálni. Legalább nem ég meg. Ha abban lett volna, nem zavarta volna ki az úszómester.
2021. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Az úszómester se normális az 💯%
2021. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Nézzetek esetleg filmet/mesét amiben fürdenek mondjuk strandon és akkor hátha látja hogy a nagyfiúk nem pólóba mennek a vízbe.

Hátha ettől változik a véleménye. De lehet csak időszakos, és majd magától raájön.

2021. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

7, dehogynem az. Utcai normál ruhában tilos fürdeni. S hogy miért? Mert lehet izzadt, szennyezett. Bizonyos rétegre abszolút jellemző, hogy abban menne be, ahogy érkezett. Egyhetes (vagy régebb óta hordott) szaros alsóban, izzadt, trágya pólóban, váladékos bugyiban.

Minden strand azabályzatában benne van, hogy így tilos.

Az úszópólóra viszont ma már nem néznek furán (kb. amióta van Decathlon hazánkban).

2021. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
A nagyobbik fiam 40 fok melegben is hosszúujjut akart viselni, strandon szerencsére nem. Megőrültem tőle, mert sokszor rám néztek úgy, mint aki nem normális. Kinőtte. Most a kisebbik kezdi, szerencsére Balcsin vagyunk, így egy strandnadrággal megoldjuk, de ha megyünk valahová, hosszúujjút kér ő is. Már nem izgatom magam, ő is elhagyja majd, ahogy a nagyobbik. A gyerekednek pedig vehetsz olyan fürdő pólot, sok gyereken látom. A Balatonnál sokan fürdőgatya, sima felsőbe is fürdetika gyerwket.
2021. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!