Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek a fiammal, hogyha...

Mit tegyek a fiammal, hogyha szégyellős és fiú létére melltartót akarna hordani?

Figyelt kérdés

4 éves. Ma voltunk strandon és nem akarta levenni a pólóját, mert látszik a cicije. Hiába mondtam neki, hogy fiúknál nem zavaró, hogyha látszik, jött azzal, hogy ő nem akarja levenni, mert meglátják a cicijét és mert nekem is el van takarva, takarjuk el neki is. Végül pólóba meg fürdőnadrágba bement, de szólt az úszómester a gyerekmedencénél, hogy pólóba nem lehet bemenni. Így kijött, azt hittem le akarja venni, de nem. Inkább kint ült a parton, de nem ment be. Nem akarja levenni és előttünk is kezd szégyellős lenni, úgy kell kiemelni a fürdőkádból, hogy becsukjuk a szemünket.


Megyünk jövőhéten Balatonra, mit csináljak vele?


2021. júl. 6. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Adj rá egy úszóruhát (sokkal jobb, mint a póló), és probléma megoldva. Barátnőm fiai mindig olyanban strandolnak, mert érzékeny a bőrük, könnyen megegnek.

Egyébként tényleg furcsa ez a nagyfokú szegyellosseg ennyi idősen, egyszerűen ez ilyenkor még nem jellemző a gyerekekre.

2021. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

Erősen autisztikus tünet.


Különben amit már írtak, úszóruha.

2021. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

12.

Nem biztos, az én fiaimnak biztonságérzetet adott, a kisebbik szorong, de semmi ilyenfajta problémája nincs.

2021. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!