Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tartja jogosnak hogy...

Ki tartja jogosnak hogy vezessék be hogy egy férfi nevére csak apasági vizsgálat után lehessen gyermeket anyakönyvezni?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha egy fiatal pár, akinek szexuális kapcsolata van, szerződésben kiköthetné, hogy nem akarnak gyermeket, illetve ha besikerül, elveteti a lány. Vagy nem kérhet gyermektartást a fiútól.

Sok fiúval szúrt már ki lány hogy teherbe ejttette magát egy fiúval, aki utóbb nem szeretett volna már gyereket tőle. A jelenlegi szabályozás mellett nem kényszeríthetsz egy nőt hogy vetesse el a gyermeket, mert te nem akartad. (Ez most nem a felelős védekezésről szólna. Mellőzzétek az ilyen irányú hozzászólást! )

Köszönöm!



2021. júl. 10. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam hogy nők is vannak a gyakorin. Itt a válaszokból látszik hogy sokan.

Én felneveltem 4 gyermeket, úgy, hogy válás után az első házasságomból származó 3 gyerekem után fizettem a gyerektartás, amíg a volt feleségemnél voltak a gyerekek. Amikor hozzám kerültek a gyerekek (még kicsik voltak,) ő sosem fizetett, neki valahogy sohasem volt munkája. Nem azzal van baj, amikor 2 ember együtt mindent elkövet hogy jól menjenek a dolgok, hanem azzal amikor át akar valaki vágni valakit. Én bevállaltam volna 18 évesen az elkötést inkább, mint ezt a tortúrát végigélni. Imádom a gyerekeket, de soha nem váltam volna el, ha nincs saját. És életemben nem született úgy gyermekem, hogy egy jól haladó érett kapcsolatban közös megegyezéssel akartuk volna. Mire születtek, addigra már mindig volt valami probléma. És ezt a nők egy gyerekkel akarják megoldani! Itt a baj. A nők nincsenek kihasználható helyzetben. Ha nem akar gyereket nem fekszik le, vagy védekezik. A férfi pedig hisz a nőnek hogy védett! És ez nem ugyanaz amikor egy férfi gondatlanul gumi nélkül fekszik le egy nővel. De a szexhez mindig 2 ember kell. És gyermeknek csak akkor lenne szabad születnie, ha mindkettő akarja! De az a nő aki szexelni akar, de védekezni lusta, /Soha nem várható el hogy tablettát szedjen! Mert attól mindenki elhízik!/ előfordul hogy mégis "hoppá! terhes vagyok" szöveggel jön. És itt már senki sem deríti ki hogy hogy történhetett! Ezért kellene minden szex előtt nyilatkozat! :) A kérdés, inkább elméleti, jogi kérdéseket boncol. De jó volt látni a sok nő gyilkos haragját! Titeket is féltelek, mert sok férfitől ti szenvedtek. De azoknak is igaza van, akik kasztrálnák az alacsony IQ-jú fiúkat/férfiakat. De a nők között ugyanannyi az elmeroggyant! Őket is sterilizálni kellene? :)

Egyébként valóban vannak kétségeim, hogy a 4 gyermekből hány az enyém. De ők engem szólítanak Édesapámnak!

2021. júl. 10. 21:45
 22/76 A kérdező kommentje:
2021. júl. 10. 21:53
 23/76 anonim ***** válasza:
94%

"De a nők között ugyanannyi az elmeroggyant! Őket is sterilizálni kellene? :)"

=> Aki nem akar semmiképp gyereket, azt feltétlenül...


Amúgy nem csak elhízni lehet a tablettától, számos egyéb probléma lehet tőle, pl trombózis.

De libidó-gyilkos hatása is van, persze akkor is a nő a köc$ög, mert nem akar szexelni...

És a rosszullétek, amiket okoz.... Kísérletezzen az, akinek 2 anyja van.

2021. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
95%
Ja, mert aki a fogamzásgátló ellen van, annak nem azzal van problémája, hogy felborul a hormonháztartása, van, aki utána nehezebben esik teherbe, libidócsökkenés, nagyon szélsőséges esetben meg van, aki trombózist kap. Nem akarsz gyereket? Szuper, húzz gumit.
2021. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
92%

És életemben nem született úgy gyermekem, hogy egy jól haladó érett kapcsolatban közös megegyezéssel akartuk volna


Akinek az első így sikerül, az egy jó nagy hülye, ha utána sem képes védekezni.

2021. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak a férfiak megtudnák, hogy a nőknek milyen problémái lehetnek a fogamzásgátlótablettától. Akkor nem így nyilatkoznál róla,Te sem.

De persze ha a nő hízik 10 kg mondjuk az fg miatt, akkor nem foglalkozik magával, sokat zabál illetőleg ha szexelni sincs kedve akkor semmibe nem veszi a férfi igényeit.

Mondom ezt úgy, hogy kénytelen vagyok szedni petefészek ciszta miatt.


Ha valaki nem alkalmas gyermeknevelkésre bármilyen nemű, akkor igen, ne lehessen gyereke. Én írtam a hozzászólást amire utaltál. (17#)


Ha pedig az első gyermeked megszületése után lett még egy, holott a te szavaiddal élve "És életemben nem született úgy gyermekem, hogy egy jól haladó érett kapcsolatban közös megegyezéssel akartuk volna", akkor miről is beszélünk? Ha egyszer behúztak a csőbe állításod szerint, akkor hogy nem lehettél olyan okos, hogy ez ne forduljon elő mégegyszer?

Ennyit az intelligenciádról, ez mindent elárult számomra.

2021. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy tisztelem a Női nemet!

Nem kényszerítettem soha nőt arra hogy tablettát szedjen, és tisztában vagyok azzal is hogy a nők teherbeesési aggodalma megöli a libidójukat! Sőt még sok mindennel tisztában vagyok, mert az ittlévők nagyrészének apja, a mégnagyobbnak nagyapja lehetnék. Amióta eszem tudom fejlesztem a szexszel, és az örömszerzéssel kapcsolatos információimat, hogy ha egy Hölggyel együtt vagyok, minél jobban élvezhesse. De arra nem igazán van felkészülve valaki ha átvágják.

A szexuális együttlét a modern embernél nem szaporodásjellegű, hanem élvezeti! Ezért a gyengébbek kedvéért mégegyszer elmondom, másképp.

Külön kellene választani jogilag az élvezeti, és a szaporodási szándékkal folytatott szexuális együttléteket!


Anyám! Ezt jól megfogalmaztam!

/Persze tudom hogy aki rúgni akar, most is rúgni fog! Hajrá csajok!/ :)

2021. júl. 10. 22:08
 28/76 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként támogatom, hogy tb-re elvégezhető legyen ha az apa szeretné, de kötelezővé nem tenném.

Viszont mi legyen azokkal a gyerekkel akik nem az apától fogantak meg?

ha tényleg olyan nagy számban vannak mint azt itt néha bekiabálják egyesek, akkor róluk is gondoskodnia kell valahogy a társadalomnak, nem érheti őket hátrány a szülők felelőtlensége miatt.

2021. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
94%

folyt. 29

apa=a lány, nő társa

2021. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
94%
Húzz gumit.
2021. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!