Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tartja jogosnak hogy...

Ki tartja jogosnak hogy vezessék be hogy egy férfi nevére csak apasági vizsgálat után lehessen gyermeket anyakönyvezni?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha egy fiatal pár, akinek szexuális kapcsolata van, szerződésben kiköthetné, hogy nem akarnak gyermeket, illetve ha besikerül, elveteti a lány. Vagy nem kérhet gyermektartást a fiútól.

Sok fiúval szúrt már ki lány hogy teherbe ejttette magát egy fiúval, aki utóbb nem szeretett volna már gyereket tőle. A jelenlegi szabályozás mellett nem kényszeríthetsz egy nőt hogy vetesse el a gyermeket, mert te nem akartad. (Ez most nem a felelős védekezésről szólna. Mellőzzétek az ilyen irányú hozzászólást! )

Köszönöm!



2021. júl. 10. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
91%
#69 És olyanról még nem hallottál (férfiban és nőben is), hogy az orvosai szerint is terméketlen, aztán mégis összejön a saját gyerek?
2021. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én még mindig arra várom a válaszodat, hogy vajon férfiként miért is nem teheted meg, hogy védekezz/ne szexelj, ha annyira nem akarsu gyereket...
2021. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem szabad arra kényszeríteni a nőt, hogy elvetesse vagy megtartsa a gyereket. Az ő teste, ő méhe, ebben ő dönt. Persze gusztustalannak tartom, hogy ha valaki sunyiban esik teherbe és olyankor teljesen jogos, ha a férfi nem veszi a nevére a gyereket. Nem ismerem pontosan a szabályokat, de ha férfi lennék és ezt tenné velem a párom, kihajítanám mint macskát szarni és azonnal ügyvédhez fordulnék jogi tanácsért.
2021. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
100%

Miért emelted ki? Jön az ötödik nem kívánt gyereked?🤔

#72! Nem érted? Ő itt az áldozat. Ő egész életében arra gyakorolt, hogy a nőnek örömet szerezzen a szexben. Nem teheti meg, hogy ne szexeljen, mert az szörnyű lenne a nőknek! Kamatoztatni a kell a tudását, a gumi meg ebbe szintén nem fér bele. Csak elvenne a nő élvezeteből! A csúnya, gonosz nők meg nem hogy meghálálnák, hanem átverik! Utóbb mindig kiderül, hogy valójában csak szaporodási céllal szexeltek vele🤷

2021. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
21%
Tessék, pl. itt is árulnak apasági tesztet. [link]
2021. dec. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
86%

Ha kételyeid vannak, lehetséges a dns-teszt. Fizetős, ne ám a társadalom pénzén kelljen ezt letesztelni, mert te felelőtlenül szexeltél. Az én férjem nem akart soha apasági tesztet, mert nincsenek kételyei, hogy ő az apa. Egyébként jogilag az az alapfeltevés, hogyha házas nő szül gyereket, akkor a férje az apa. Semmi teszt nem kell, ez a jog. Sőt, ha mégsem, elég komoly procedúra, ha a vér szerinti apa nevére akarja venni a gyereket.

Egyébként meg egy gyereket felnevelni elég költséges, szóval teljesen jogos, hogy a férfinak is kötelező kivenni belőle a részét. Ő is ott volt, amikor fogant, mért nem védekezett?! Ez a gumiból kivett sperma esete most komoly? Szerinted hány nő csinál ilyet?!

Az abortusz meg gyilkosság, a 10. héttől van szívhangja a gyereknek. Én nem mondom, hogy nem lehetnek olyan helyzetek, amikor a nő elmegy egy abortuszra, de eléggé belesajdult a szívem, ahogy írtál erről az egészről. Egy kutyát nem dobok így ki!

Egyébként bizonyára nagyon tiszteled és szereted a nőket, ha így írsz róluk. Milyen körökben mozogsz te? Én ilyen sztorikat nem nagyon hallottam még, hogy kiszedi az óvszerből a nő a spermát, aztán megy a férfihoz gyerektartásért. Az én ismerettségi körömben ha valamelyik párnál besikerült egy gyerek, mindenki nagyon örült neki. Ne szexelj olyannal, akit utálsz és nem bízol benne, ennyi.

2021. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!