Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tartja jogosnak hogy...

Ki tartja jogosnak hogy vezessék be hogy egy férfi nevére csak apasági vizsgálat után lehessen gyermeket anyakönyvezni?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha egy fiatal pár, akinek szexuális kapcsolata van, szerződésben kiköthetné, hogy nem akarnak gyermeket, illetve ha besikerül, elveteti a lány. Vagy nem kérhet gyermektartást a fiútól.

Sok fiúval szúrt már ki lány hogy teherbe ejttette magát egy fiúval, aki utóbb nem szeretett volna már gyereket tőle. A jelenlegi szabályozás mellett nem kényszeríthetsz egy nőt hogy vetesse el a gyermeket, mert te nem akartad. (Ez most nem a felelős védekezésről szólna. Mellőzzétek az ilyen irányú hozzászólást! )

Köszönöm!



2021. júl. 10. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
71%
60-as: és ezt mégis melyik nő nem veszi észre? De komolyan :D Már csak azért is, mert más érzés a csupasz pénisz és más a gumis :D De ha nagy a hév akkor is látod, hallod a mozdulatot, azt a gumit nem eszi meg, valahova tenni kell, esélytelen, hogy ne tűnjön fel még akkor is, ha háttal vagyok neki.
2021. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
38%

61.

Pedig ez divik most. Mert izgalmas h a csaj nem tud rola.


Spec nekem erzesre nincs kulonbseg gumival vagy nelkule. Ha levenne kozben eszre sem vennem.


De pl dugnak majd atforditja a csajt h kinyalja es kozben a csaj eszre se veszi es mikor ujta beteszi akkor mar volt nincs gumi.


Ha jo a szex izgato belemerulsz akkor nem azt figyeled h van e rajta vagy sincsen. Mert elvezed az erzest amit kapsz.

2021. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tiszteled a nőket, hogy meglepődsz, hogy írnak a gyakori kérdéseken. Miért is meglepő ez? A konyhában kéne lenni, vagy mi?
2021. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
91%

Ez valami troll kérdés, mert ennyire szánalmas és egyben ostoba nem lehet valaki.

Én pl azt támogatnám, hogy a kérdező értelmi szintjén lévőket sterizálják, hogy ne lehessen gyerekük..

Mielőtt frappánsan visszatámadsz, nem vagyok férfigyűlölő, de az ilyen primitív embereket, mint te nem bírom.

Mi az, hogy a nő rendelkezett a spermáddal, pedig te csak élvezetszerzésből feküdtél le vele?:D Amikor gumi nélkül elmentél benne, akkor te egyeztél bele, hogy ebből lehet gyerek is. Ja hogy a biosz óra kimaradt az életedből, azt sajnálom.

Legyél felnőtt férfi és vállald a tetteid következményeit, és ne itt virnyákolj..

2021. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
95%

Én az első válaszlehetőségen röhögök, hogy "még nem érett meg rá a társadalom "

A kérdező azt hiszi, ő valami roppant értelmes, intelligens valaki, holott egy ostoba barom.

2021. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
95%

"Ha nem akar gyereket nem fekszik le, vagy védekezik"

És ezt férfiként te miért is nem teheted meg?


Nők gyilkos haragja?

Te nagyokos, nem csak nők tartanak egy idiótának, hanem mindenki...

2021. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 qkker1 ***** válasza:
95%

"Sok fiúval szúrt már ki lány hogy teherbe ejttette magát egy fiúval, aki utóbb nem szeretett volna már gyereket tőle."


Ezért kell gumit húzni a pöcsödre!

2021. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert az iszonyú gyakori, hogy egy nő egy olyan gyerekkel próbál megfogni egy gazdagabb faszit, aki nem is az övé, és ez a sok nő mind épp ezt a kérdést olvassa...
2021. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
Igen! Ez nagyon gyakori volt régen is, és ma is. Olyaz is hallottam hogy a nő teherbe ejtette magát mással, és a párjának mondta hogy gyereket várok Tőled! Az pedig mondta hogy akkor keresd meg az apját sürgősen mert én meddő vagyok! :)
2021. aug. 8. 11:27
 70/76 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt a viccet már mindenki hallotta, uramatyám 🤦‍♀️ Azt hinné az ember, hogy felnőtt emberek nem hisznek el mindent amit az imterneten olvasnak, erre.. És még büszke is rá 😂
2021. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!